Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2869
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pokaz filmowy w OSK "Podzamcze"

Piątek, 19 września 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:23
Autor: red.
Wałbrzych: Pokaz filmowy w OSK "Podzamcze"
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu odbył się pokaz filmu autorstwa Kazimierza Masiuka – "Inwazja Pokoleń". Film dokumentował tegoroczną, wakacyjną wyprawę grupy wałbrzyszan do Pobierowa.

-Ze zdjęć i krótkich ujęć z pobytu w Pobierowie na "Integracji Pokoleń", bo taki był tytuł warsztatów i projektu powstał film, dokumentujący to, co tam robiliśmy, jak ćwiczyliśmy, jak rozbawialiśmy publiczność, która w tym czasie też była w Pobierowie i bardzo chętnie przychodziła posłuchać, gdy część młodzieży uczyła się grać na bębnach, jak część młodzieży i dorośli ćwiczyli wspólnie różne pokazy gimnastyczne i tańce - powiedział Kazimierz Masiuk

Film "Inwazja Pokoleń" jednoznacznie wskazywał, że osoby w bardzo różnym wieku z powodzeniem mogą w ciekawy, interesujący sposób spędzać wspólnie czas, dobrze się bawić a także uczyć od siebie wzajemnie. Biorąc pod uwagę fakt, że na sali było sporo osób, które brały udział w wakacyjnej wyprawie do Pobierowa, pokaz filmu upłynął w wyjątkowo wesołej atmosferze. Natomiast osoby, które nie brały udziału w wyjeździe mogły podczas emisji filmu liczyć na narrację, w której Kazimierz Masiuk wyjaśniał gdzie, kiedy i w jakiej sytuacji została nagrana dana scena.

Kazimierz Masiuk na wczorajszy pokaz w OSK "Podzamcze" przygotował jeszcze dwa filmy: "II Marsz Seniora", dokumentujący tegoroczną wyprawę wałbrzyskich Seniorów do Strugi w ramach I Senioraliów i film "Zielony Wałbrzych", opowiadający między innymi o niedawnym otwarciu Placu Magistrackiego i o zmianach zachodzących w naszym mieście.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group