Poniedziałek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4585
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pokaz video mappingu 3D

Piątek, 21 lipca 2023, 7:30
Autor: red
Wałbrzych: Pokaz video mappingu 3D
Fot. organizatorzy
W sobotę, 29 lipca o godzinie 21:30, na fasadzie Zamku Książ, odbędzie się pokaz video mappingu 3D, którego ekranem będzie zamkowa elewacja. Spektakularnym projekcjom multimedialnym będzie towarzyszył koncert muzyki na żywo w wykonaniu Książęcej Orkiestry Salonowej. Wydarzenie jest zapowiedzią tegorocznego III Letniego Festiwalu Tajemnic, którego tematem przewodnim jest Zamek Przyszłości. Wstęp na pokaz video mappingu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Prezentowany video mapping 3D będzie ściśle wpasowany w strukturę architektoniczną budynku. Podczas projekcji widzowie zobaczą kolorowe animacje, które będą płynnie poruszały się po fasadzie zamku. Trwający siedemdziesiąt minut pokaz będzie nawiązywał do symboli i historii Książa, tematyki science fiction i Zamku Przyszłości, przekształcając bryłę budynku w 3D.

- Pierwszy raz na terenie Zamku Książ odbędzie się tak widowiskowy pokaz multimedialny – mówi Anna Żabska, prezeska Zamku Książ – Na zamkowej elewacji zobaczymy trójwymiarowy pokaz łączący obraz i światło. Całość wzbogaci muzyka na żywo.

Niecodzienne muzyczne emocje zagwarantują rewelacyjni muzycy z Książęcej Orkiestry Salonowej. Grupa ponad 20 instrumentalistów zagra na żywo muzykę wpisującą się w tematykę pokazu multimedialnego. Wśród utworów usłyszymy m.in. znane melodie z filmów "Mission Imposible", "2001: Odyseja kosmiczna" czy "E.T."

- Pokaz video mappingu na budynku Zamku Książ, to tylko przedsmak tego, co zobaczymy podczas Letniego Festiwalu Tajemnic – mówi Kamila Świerczyńska, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży Zamku Książ - W dniach 5-6 sierpnia na terenie Zamku Książ spotkamy roboty, wykreujemy grafikę za pomocą sztucznej inteligencji, a w wyciemnionej Sali Balowej zobaczymy pokaz multimedialny – wymienia. O jakość pokazu oraz efekty wizualne zadbają profesjonaliści w swojej branży, zdobywcy wielu prestiżowych nagród: Firma Visual Sensation Laser Shows & Technologies oraz firma Clockwork.

Wstęp na pokaz video mappingu 3D oraz koncert muzyki na żywo jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta w Zamku Książ lub recepcji Hotelu Książ oraz pobrać bilety wstępu na wydarzenie. Dla każdej osoby istnieje limit 4 biletów.

Ważne informacje:
• Pokaz i koncert rozpoczynają się o godzinie 21:30
• Wstęp na teren Dziedzińca Honorowego od 20:30.
• Punkt Obsługi Klienta jest otwarty codziennie w godzinach: 8:00 – 16:00.
• Bilety można pobrać całodobowo w recepcji Hotelu Książ.
• Liczba miejsc na pokaz video mappingu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
• Podczas koncertu będzie dostępna strefa gastronomiczna
• Miejsca parkingowe będą dostępne na terenie parkingu P1 (możliwa płatność kartą) oraz na terenie parkingu Stada Ogierów (płatność jedynie gotówką)
• Do strefy koncertowej nie można wnosić własnych napoi ani jedzenia. Strefa koncertu nie jest także przeznaczona dla zwierząt.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group