Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policja go zaskoczyła

Środa, 2 czerwca 2021, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Policja go zaskoczyła
Fot. KMP Wałbrzych
Spore ilości narkotyków w postaci metamfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Biały Kamień policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy.

Mundurowi z zespołu wywiadowców Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili w miniony piątek nad ranem jedno z mieszkań przy ul. Reja w Wałbrzychu. 25-letni mężczyzna był zaskoczony, kiedy policjanci podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli woreczki, w których znajdowało się ponad 40 gramów środków psychotropowych w postaci metamfetaminy oraz blisko 65 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli również gotówkę w kwocie 5,5 tysiąca złotych na poczet przyszłej kary oraz podręczne wagi służące do porcjowania narkotyków.

25-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości substancji zabronionych prawem wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
2
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group