Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2827
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policja spotkała się z przedstawicielami piłkarskiego Górnika

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 19 lutego 2015, 15:00
Aktualizacja: 15:00
Autor: red
Fot. Górnik Wałbrzych
13 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie przedstawicieli Górnika Wałbrzych z wałbrzyską Policją, którą reprezentowali między innymi zastępca komendanta miejskiego nadkom. Sylwester Nowak oraz podinspektor Henryk Syzdek.

Poruszano kluczowe kwestie związane z bezpieczeństwem na stadionie podczas rozgrywania meczów rundy wiosennej II ligi przy ulicy Ratuszowej. Zapadło wiele ważnych decyzji, między innymi co do formy organizacji spotkań.

Ustalono, że od pierwszego meczu, dla publiczności udostępnione zostaną trzy sektory. Nowo wybudowany sektor znajdujący się częściowo pod zadaszeniem (500 miejsc, w tym 250 pod dachem), sektor „C” oraz sektor G przeznaczony dla kibiców przyjezdnych (200 miejsc).

Po prawie półtoragodzinnym spotkaniu, przedstawieniu argumentów obu stron, wspólnie zostały wyciągnięte wnioski oraz podjęto decyzje, które zapewnią bezpieczeństwo kibicom w nadchodzącej rundzie. Uczestnicy spotkania wierzą, że wspólnie podjęte decyzje pozwolą jak w poprzednich latach, utrzymać status „Bezpiecznego Stadionu”, który klub posiada od 11 lat.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group