Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Policjanci będą czujni

Środa, 1 maja 2024, 11:05
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Policjanci będą czujni
Fot. KMP Wałbrzych
Właśnie rozpoczyna się długi majowy weekend. W Wałbrzychu oraz powiecie wałbrzyskim czeka nas kilka imprez plenerowych oraz uroczyste manifestacje mające na celu uczczenie Święta Pracy. Podczas tych oraz wielu innych przedsięwzięć, nad bezpieczeństwem mieszkańców Wałbrzycha, powiatu wałbrzyskiego oraz osób przyjezdnych zadbają policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych jej komisariatów.

Policjanci prewencji oraz kryminalni przez najbliższe dni pilnować będą porządku w miejscach wszystkich ważnych dla naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego imprez. Funkcjonariusze ruchu drogowego nadzorować natomiast główne ulice Wałbrzycha oraz regionu w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach oraz utrzymania płynności przejazdu pojazdów. W związku z tym zagadnieniem mundurowi przypominają, że w związku z dużym zainteresowaniem przyjezdnych chwilowe problemy mogą pojawić się w okresie od 1 do 5 maja na ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu w rejonie skrzyżowania z ul. Piastów Śląskich podczas XXXIV festiwalu Kwiatów i Sztuki.

Przypominamy, że w poprzednich latach utrudnienia w ruchu funkcjonariusze zaobserwowali także na ul. Kwiatowej w Mieroszowie na turystycznym przejściu granicznym. Warto więc samochodem osobowym w tych dniach udać się do Czech drogą K-35 przez Golińsk. Wałbrzyscy policjanci apelują do wszystkich użytkowników pojazdów o rozwagę za kierownicą i bezwzględne wykonywanie poleceń organizatorów wszystkich imprez w celu zapewnienia płynności ruchu. Zachęcamy do korzystania także z komunikacji miejskiej, która w te dni będzie dostosowana do potrzeb mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group