Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 4752
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Policjanci dla uchodźców

Poniedziałek, 21 marca 2022, 8:29
Aktualizacja: 11:10
Autor: red
powiat wałbrzyski: Policjanci dla uchodźców
Fot. KMP Wałbrzych
W związku z inwazją Rosji na Ukrainie policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu włączyli się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Wobec dramatycznych wydarzeń na Ukrainie i napływającymi do Polski uchodźcami wojennymi, policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych komisariatów zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, zebrano sporą ilość produktów.

W minionym tygodniu wałbrzyscy i boguszowscy policjanci wspólnie z Zastępcą Starosty Powiatowego w Wałbrzychu Iwoną Frankowską, Zastępcą Burmistrza Mieroszowa Mariuszem Pawlakiem oraz Iloną Henko z Mieroszowskiego Centrum Kultury przekazali zebrane środki czystości i higieny osobistej, ręczniki, pościele oraz leki. Wszystko trafiło do dwóch placówek na terenie Sokołowska, gdzie na chwilę obecną przebywa około 50 uchodźców z Ukrainy.

Dla większości osób jest to punkt tymczasowy, zanim wyruszą w dalszą drogę. Policjanci zapowiadają kolejne zbiórki wiedząc, że pomoc pokrzywdzonym działaniami wojennymi jest teraz bardzo potrzebna. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które okazały dobre serce i przekazały dary dla potrzebujących.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
5
45%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
1
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group