Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4245
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policjanci pompowali

Poniedziałek, 15 czerwca 2020, 11:26
Aktualizacja: Wtorek, 16 czerwca 2020, 8:47
Autor: red
Wałbrzych: Policjanci pompowali
Fot. KMP Wałbrzych
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu przyjęła nominację od Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w słynnym już #GaszynChallenge, w ramach którego zbierane są środki finansowe na leczenie Wojtusia, ale także innych dzieci chorych na SMA. Wałbrzyscy policjanci wykonali pompki i wpłacili pieniądze na leczenie chorej Mii, która podobnie jak Wojtuś z Galewic, również potrzebuje naszej pomocy.

Wałbrzyscy policjanci wzięli udział w akcji #gaszynchallenge. Akcja strażaków ochotników z Gaszyna (woj. łódzkie) - zapoczątkowana lokalnie swoim zasięgiem - w krótkim czasie objęła niemal całą Polskę. W akacji zbierane są pieniądze na leczenie chorego Wojtusia z Galewic. W zawrotnym tempie udało się zebrać żądaną kwotę. Jednak akcja nie ustaje i trwa nadal.

Mundurowi z Wałbrzycha akcją #GaszynChallenge włączyli się w zbiórkę pieniędzy dla maleńkiej Mii z Wrocławia, która zmaga się z najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni - SMA. Aby mogła przeżyć, musi jak najszybciej otrzymać najdroższy lek na świecie - wart 9 milionów złotych. Dlatego potrzebuje nas bardziej niż kiedykolwiek, aby mogła otrzymać terapię.

Zasady są proste! Jednostki, czy też osoby nominowane, muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli osoby nominowane wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie - wpłacają minimum 10 zł na skarbonkę Mii. Osoby nominowane mają 48 h na wykonanie zadania i nominowanie kolejnych osób.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
7
41%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group