Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 4585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policjant roku

Wtorek, 5 października 2021, 8:36
Aktualizacja: 10:18
Autor: red
Wałbrzych: Policjant roku
Fot. KMP Wałbrzych
Z rąk Zbigniewa Dorosza, przedstawiciela Polskiej Izby Ubezpieczeń, asp. Magdalena Marszał z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, odebrała wczoraj nagrodę „Policjanta roku” za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej dla polskiego rynku ubezpieczeń.

W uroczystości udział wzięli także Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą podkom. Monika Rzehulka-Rzepa, którzy również pogratulowali wałbrzyskiej funkcjonariuszce skuteczności w działaniu.

Wczoraj o godzinie 11:00 Zbigniew Dorosz, w imieniu Prezesa Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń Jana Grzegorza Prądzyńskiego, w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wręczył pamiątkową statuetkę „Policjanta roku” oraz list gratulacyjny asp. Magdalenie Marszał i osobiście podziękował naszej funkcjonariuszce za ogromne zaangażowanie w zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej.

Twoja reakcja na artykuł?

14
47%
Cieszy
8
27%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
3
10%
Złości
3
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group