Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 5594
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Policjantów uderzał głową

Wtorek, 29 czerwca 2021, 12:32
Aktualizacja: 15:04
Autor: red
REGION, Walim: Policjantów uderzał głową
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony poniedziałek funkcjonariusze wałbrzyskiej prewencji zatrzymali 20–letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia. Podczas zatrzymania mężczyzna zaatakował policjantów, zaczął ich szarpać, popychać, kopać i zadawać ciosy rękoma.

W poniedziałek około godziny 3:00 policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zostali skierowani do Walimia, gdzie kierujący pojazdem marki Audi ma znajdować się pod wpływem narkotyków. Po sprawdzeniu wskazanego terenu interwencja nie potwierdziła się. Patrolując okolice i jadąc ul. Wzgórze Wawel zauważyli grupę trzech osób. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany w celu odbycia kary więzienia. Zaraz po tym, jak 20-latek dowiedział się, że będzie zatrzymany, stał się agresywny. Mężczyzna próbował wyrwać się mundurowym i uderzać ich rękoma oraz kopać, był bardzo pobudzony. Skuteczne działanie mundurowych nie pozwoliło 20-latkowi na uwolnienie się i uniknięcie kary. Funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali agresywnego mężczyznę. Sprawca cały czas próbował się oswobodzić, pomimo założonych kajdanek wyrywał się i próbował uderzać głową policjantów.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Zgodnie z dyspozycją sądu sprawca został doprowadzony do aresztu w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności, dodatkowo grożą mu kolejne 3 lata więzienia.

Twoja reakcja na artykuł?

11
52%
Cieszy
5
24%
Hahaha
2
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group