Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4758
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Policyjny pokaz

Wtorek, 14 września 2021, 7:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: red
REGION, Głuszyca: Policyjny pokaz
Fot. KMP Wałbrzych
W Głuszycy odbył się festyn charytatywny „Razem dla Marysi”. Aktywnie w działania włączyli się także wałbrzyscy policjanci, którzy wykonali pokaz taktyki zatrzymywania niebezpiecznego przestępcy, wzbogacony o użycie “ślepej” amunicji.

Wszyscy uczestnicy festynu byli bardzo zaskoczeni, gdy w pewnym momencie usłyszeli i zobaczyli policyjne syreny, wjeżdżające na stadion samochody, a następnie wystrzały z karabinka automatycznego, którymi dysponowali policjanci. Podczas kilkuminutowej akcji, jak w filmie sensacyjnym, funkcjonariusze wydziału kryminalnego i prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz policjant kryminalny pierwszego komisariatu zademonstrowali jak się obezwładnia i zatrzymuje groźnego przestępcę.

Festyn na boisku szkolnym przy ulicy Dolnej trwał cały dzień. Podczas niego zbierane były pieniądze na leczenie i rehabilitację Marysi. Poza policyjnym pokazem oglądaliśmy również występy artystów, recital, mecze piłki nożnej, różnego rodzaju inne pokazy. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
2
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
4
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group