Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pomogą pozyskać kasę z UE

Środa, 27 stycznia 2010, 18:32
Aktualizacja: 18:34
Autor: red
W województwie dolnośląskim funkcjonuje obecnie 12 lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. W takich miejscach można uzyskać informacje na temat szans na zdobycie środków unijnych.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) funkcjonują w ramach projektu realizowanego przez Województwo Dolnośląskie i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Pierwszy powstał Główny Punkt Informacyjny przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Zarząd Województwa Dolnośląskiego uznał jednak, że to zdecydowanie za mało i podjął decyzję o uruchomieniu kolejnych 12 punktów w: Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Legnicy, Zgorzelcu, Bolesławcu, Lubaniu, Świdnicy, Dzierżoniowie, Kłodzku, Głogowie, Górze i Trzebnicy.

W każdym z tych punktów można uzyskać informacje o przedsięwzięciach, które mają szanse uzyskać wsparcie z Funduszy Europejskich 2007-2013. Tutaj można również dowiedzieć się, gdzie szukać szczegółowych informacji oraz jakie instytucje będą ogłaszać konkursy na realizację projektów.

Konsultanci udzielają informacji telefonicznie, elektronicznie i bezpośrednio w siedzibach punktów. Wszystkie usługi PIFE są bezpłatne.
W Wałbrzychu taki punkt znajduje się przy ulicy Limanowskiego 15. Telefon: 74/ 664-48-25, tel./fax: 74/ 664-48-27 i adres e-mail: pife.walbrzych@dolnyslask.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group