Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pomóżmy rodzinie Pawła z Wałbrzycha

Środa, 19 czerwca 2019, 9:40
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2019, 12:48
Autor: red
Wałbrzych: Pomóżmy rodzinie Pawła z Wałbrzycha
Fot. red
Na stronie pomagam.pl uruchomiona została zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny Pawła z Wałbrzycha, który zginął w katastrofie, do której doszło pod Kątami Wrocławskimi na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

"Parafrazując słowa S. Berry'ego, "Gdyby wszyscy przyjaciele Pawła skoczyli z mostu, On nie skoczyłby z nimi. Stałby na dole i czekał aby ich złapać".
Znamy jeszcze setki ciepłych, dobrych, złotych myśli o przyjaźni. Wszystkie one oddają w pełni naturę Pawła - Męża, Ojca, Syna, Brata, Przyjaciela.

Od kilku dni, Pawła z nami nie ma. Zginął tragicznie, w wypadku na przejeździe kolejowym w Nowej Wsi Kąckiej. Śmierć przyszła za szybko, za nagle, nie pytała, nie uprzedzała, nie dyskutowała.

Co pozostało? Ból, pustka, niezrozumienie... Ale oprócz nich, coś znacznie silniejszego, Jego miłość i trudny, bo piękny przykład jaki nam dawał, bo jak inaczej w kilku słowach opisać wyznanie Pawła, że najlepsze momenty w Jego życiu, to te w których może ugotować obiad ze swoją ukochaną żoną Amelią, a później zwyczajnie go zjeść z nią i ich wspaniałą córeczką Polą...?

Dwie najważniejsze Kobiety w życiu Pawła zostały same i to im pomożemy.

Paweł był jedynym żywicielem swojej rodziny, to on niósł na swoich barkach troskę o sprawy finansowe. Chcemy, aby w pierwszym etapie po Jego śmierci, Amelia i Pola miały choć w tym obszarze odrobinę ulgi...

Prosimy Was o pomoc,
Przyjaciele

PS Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane żonie Pawła - Amelii Miecznikowskiej, która została poinformowana o zbiórce i wyraża na nią zgodę".

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
3
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
10
53%
Smuci
3
16%
Złości
2
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group