Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 5591
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Chwaliszów: Pomóżmy rodzinie z Chwaliszowa

Poniedziałek, 7 stycznia 2013, 14:35
Autor: red
REGION, Chwaliszów: Pomóżmy rodzinie z Chwaliszowa
Fot. PAW
Apelujemy do ludzi życzliwych i dobrej woli o pomoc dla rodziny z Chwaliszowa, aby mogła rozpocząć swoje życie od nowa.

W nocy z 16 na 17 grudnia ogień strawił dorobek ich życia. Rodzina potrzebuje środków finansowych, aby rozpocząć odbudowę domu oraz na zakup mebli, odzieży i przedmiotów niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy Im przezwyciężyć życiową próbę.

Możesz pomóc już dziś: wpłacając dowolną kwotę na odbudowę Ich domu na konto Banku BGŻ nr konta: 43 2030 0045 1110 0000 0254 2380

Środki finansowe będą zbierane do 31 stycznia 2013 roku.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zwraca się z prośbą o wsparcie dla rodziny, która w wyniku pożaru - przed Świętami Bożego Narodzenia - straciła "dach nad głową". Dom, w którym mieszkała 6-osobowa rodzina, uległ znacznemu zniszczeniu. Rodzina postanowiła pozostać w budynku i go odbudować. Z uwagi na bardzo trudną sytuację - nie mają możliwości ubiegania się o żaden rodzaj kredytu - GOPS uruchomił na podstawie wydanej decyzji o zbiórce publicznej specjalne wydzielone konto, na którym będą gromadzone środki dla rodziny. Zamysłem jest, aby środki te były wykorzystane na odbudowę dachu. Społeczny komitet, który nadzoruje zbiórkę, będzie także nadzorował wydatki - w ten sposób, aby faktycznie wydatkowane były one na odbudowę dachu. Według oceny inspektora do spraw budownictwa, minimalna kwot niezbędna do wykonania tych prac to 20 tys. zł.

www.starebogaczowice.ug.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group