Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3459
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Ponownie pełne i gęste włosy dzięki przeszczepowi w Turcji

Czwartek, 25 listopada 2021, 6:43
Autor: TS
Wałbrzych/Kraj: Ponownie pełne i gęste włosy dzięki przeszczepowi w Turcji
Fot. użyczone
Przeszczep włosów w Turcji przywraca pełne i gęste włosy każdemu, kto zdecyduje się na operację. Renomowana klinika daje gwarancję skuteczności i międzynarodowe standardy medyczne. Transplantacja mieszków włosowych może być rozwiązaniem twoich problemów z włosami. Prywatna klinika w Stambule oferuje nie tylko zabiegi, ale również konsultacje, badania i kontrolę wyników po operacji.

Metoda Trillix – pobieranie mieszków włosowych bez blizn

Metoda Trillix jest stosowana przez najlepszego w Europie lekarza Dr. Serkanem Ayginem – specjalistę w zakresie transplantacji mieszków włosowych. Przeszczep włosów w Turcji dla polskich pacjentów jest organizowany w jednej z najbardziej prestiżowych klinik. Placówka medyczna zajmuje się zabiegami przeszczepów z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Trillix.

Przy użyciu specjalistycznego sprzętu pobiera się mieszki włosowe bez ich uszkadzania. Są one następnie wszczepiane w miejsca ubytku, gdzie stopniowo odrastają i przywracają ponownie pełne i gęste włosy. Budowa urządzenia i niewielka średnica głowicy daje poczucie komfortu pacjentom, którzy poddali się operacji. Przeszczep włosów w Turcji za pomocą urządzenia Trillix nie pozostawia blizn w tych miejscach, z których zostały pobrane włosy do przeszczepu. Metoda ma także zaletę w postaci minimalizowania utraty krwi podczas operacji.

Przeszczep włosów – cena

Po operacji pacjenci otrzymują niezbędną opiekę i terapię lekową, a także wskazówki, jak powinni postępować po zabiegu. Pobyt w klinice zgodnie z planem jest przewidziany na jeden dzień. Jeżeli wszystko poszło pomyślnie i pacjent czuje się dobrze, może po operacji wrócić do swojego hotelu i odpoczywać.

Wielu klientów pyta, czy operacja jest droga i ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji. Klinika przyjęła zasadę, że podstawową rozliczania z pacjentami jest przejrzysta wycena. Klienci nie są obciążani dodatkowymi opłatami ponad te koszty, które zostały wyszczególnione w wycenie na etapie planowania zabiegu.

Dzięki transparentnym regułom klienci nie są zaskoczeni naliczaniem dodatkowych opłat za przeszczep włosów. Cena pakietu usług jest podana na stronie i można ją w każdej chwili sprawdzić. Warto podkreślić, że takie transparentne reguły rozliczenia nie powodują ryzyka, że w trakcie leczenia powstaną nieprzewidziane koszty. Klinika oferuje najwyższe standardy, które dają pewność rezultatów transplantacji włosów, a także kontrolę wyników (konsultacje online) po operacji.

Gwarancja i opieka lekarza po zabiegu

Po przeszczepie pacjent może liczyć na opiekę ze strony lekarza prowadzącego. W ramach wysokich standardów obsługi klinika udziela gwarancji na przeszczep włosów w Turcji. Wzrost włosów po powrocie do kraju jest monitorowany na konsultacjach i w razie pojawienia się komplikacji pacjent może liczyć na opiekę ze strony specjalisty. Oferowane są porady online raz w miesiącu, podczas których dokonuje się kontroli rezultatów zabiegu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
2
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group