Czytających: 5625

Wałbrzych: Porażka do zera

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 8:02
Aktualizacja: 8:08
W kolejnym meczu II ligi futsalu, Zagłębie Wałbrzych uległo u siebie BKKP Gminy Kobierzyce 0–10.

Piłkarze Zagłębia płacą frycowe i ponoszą wysokie porażki. Tym razem na ich drodze stanął zespół z Kobierzyc i udowodnił swoją zdecydowaną wyższość. Wałbrzyszanom udawało się skutecznie bronić dostępu do własnej bramki do 2. minuty, kiedy gola dla gości zdobył Igor Babanskykh. Po 3 minutach ten sam zawodnik podwyższył na 0-2, a do przerwy dla przyjezdnych trafiali jesczez Żbik, Riemann, Bienias i ponownie Babanskykh. Po przerwie ekipa z Kobierzyc nadal niepodzielnie panowała na parkiecie i zaaplikowała Zagłębiu 4 kolejne gole. Ich autorami byli: Babanskykh - 2, Riemann, Bienias.

Zagłębie Wałbrzych - BKKP Gminy Kobierzyce 0-10 (0-6)

Zagłębie: Fonfara - Broniek, Janiszewski, Mlostek, Pawełek oraz Morozov, Fijałkowski, Górecki, Kostko, Prus, Prusinowski, Rałek, Śmieszek.