Niedziela, 19 lutego 2023, 11:00
Aktualizacja: 11:01
Autor: Przemek Kaczałko
Karkonosze Jelenia Góra – lider grupy zachodniej IV ligi pewnie pokonał 10. ekipę grupy wschodniej IV ligi Górnika Wałbrzych.

W pierwszej połowie padł tylko jeden gol, a jego autorem był Mateusz Jaros (35'). Po zmianie stron na 2:0 podwyższył w 63. minucie Nikodem Siudak. W 78. minucie goście odzyskali na chwilę wiarę, że nie musza tego meczu przegrać, bowiem na 2:1 strzelił Krawczyk. Dwie minuty później nastroje Górnika utemperował Tymoteusz Wąsiewski, a w 84. minucie ten sam zawodnik ustalił wynik na 4:1.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych 4:1 (1:0)

Karkonosze: Malec - Getman, Kuźniewski, Bartecki, Maciejewski, Bębenek, Sołtysiak, Gil, Jaros, Siudak, Kurianowicz oraz Fościak, Wąsiewski, Ranecki, Juszczyk, Kulchawy, Chmielewski, Firlej, Tokarz.

Górnik: Stec - Mazanka, Orzech, Rosicki, Michalak, Nowak, testowany, Dani, Niedźwiedzki, Sobiesierski, Chajewski.