Czytających: 2862

Wałbrzych: Porażka ze Śląskiem

Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 11:44
Aktualizacja: 11:55
Rezerwy koszykarskiego Górnika nie sprostały na własnym parkiecie rezerwom Śląska Wrocław i uległy 60–69.

Pierwsze 10 minut miało wyrównany charakter i goście prowadzili różnicą zaledwie 2 punktów. W drugiej ćwiartce nasza drużyna miała spore problemy w ataku i odbiło się to na wyniku, bowiem po 20 minutach biało-niebiescy przegrywali 30-38. O losach meczu zadecydowała trzecia kwarta, w której Górnicy znów razili nieskutecznością, a gracze z Wrocławia spokojnie punktowali. Po 30 minutach było 40-58. W ostatnich 10 minutach nasi koszykarze postawili wszystko na jedną kartę i udało się im nieco zniwelować różnicę, ale by wygrać mecz zabrakło czasu.

Górnik II Wałbrzych - Śląsk III Wrocław 60-69 (20-22, 10-16, 10-20, 20-11)

Górnik: Podejko 22, Jeziorowski 15, Krzymiński 12, Stankiewicz 4, Matusik 3, Szymański 2, Niziński 2.