Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5027
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wronki: Porównaj swoje umiejętności z zawodnikami Bolton Wanderers

Wtorek, 26 lipca 2011, 13:01
Aktualizacja: 13:51
Autor: red.
Wronki: Porównaj swoje umiejętności z zawodnikami Bolton Wanderers
Fot. użyczone
Po raz kolejny dzięki Football Academy trenerzy Bolton Wanderers F.C. przeprowadzą profesjonalne treningi piłkarskie dla najmłodszych piłkarzy w Polsce. Każde dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności ekspertom z Anglii.

Na tym wydarzeniu nie zabraknie również sztabu szkoleniowego Football Academy Wałbrzych, który już po raz drugi będzie uczestniczył w treningach organizowanych przez Bolton Wanderers F.C. Wszystko odbędzie się w standardach wytyczanych przez Bolton Wanderers F.C. Oprócz samych treningów uczestnicy będą mieli możliwość porównania swoich piłkarskich wyników ze standardami obowiązującymi w Anglii.

Zobacz film:

Organizatorzy zapewniają Państwa pociechom trzy dni pełne niezapomnianych piłkarskich wrażeń. Bolton Wanderers F.C. International Football Camp Polska Wronki 2011 to profesjonalne treningi, fantastyczna zabawa oraz olbrzymia przygoda na obiekcie najwyższej klasy.

Na elitarność wydarzenia wpływa przede wszystkim fakt, że Bolton Camp odbędzie w Polsce już po raz trzeci. Pierwsza odsłona, również organizowana przez Football Academy odbyła się we wrześniu 2010 r. na obiekcie wykorzystywanym przez reprezentację Polski we Wronkach, drugi natomiast miał miejsce w maju 2011 na obiektach sportowych w Opolu. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest KKS Lech Poznań, natomiast patronatem miasto Poznań.

Bolton Wanderers F.C. International Football Camp Polska Wronki 2011

Organizator:
Football Academy, Bolton Wanderers F.C. oraz KKS Lech Poznań

Miejsce:
Wronki, Hotel Olympic

Dla kogo?
dzieci z roczników 2004-1999

Termin:
30 września - 2 października 2011

Kontakt:
tel. +48 512 803 443, e-mail: info@footballacademy.pl

Więcej info na stronie www.boltoncamp.pl oraz www.footballacademy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group