Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3524
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Portfel oddała, a gotówkę przywłaszczyła

Środa, 6 września 2023, 6:31
Autor: red
Wałbrzych: Portfel oddała, a gotówkę przywłaszczyła
Fot. KMP Wałbrzych
65–letnia mieszkanka naszego miasta znalazła portfel z dowodem osobistym oraz pieniędzmi i niestety zabrała go ze sobą. Po dwóch dniach, kiedy zorientowała się, że źle zrobiła, próbowała podrzucić mienie w to samo miejsce, ale już bez pieniędzy.

Dzielnicowi pierwszego komisariatu w minioną sobotę po godzinie 14:00 otrzymali informację o przebywającej na terenie jednej z placówek handlowych na Podzamczu kobiecie, która dwa dni wcześniej przywłaszczyła portfel z dowodem osobistym i pieniędzmi w kwocie ponad 200 złotych na szkodę 77-latka.

Z uzyskanych przez mundurowych informacji wynikało, że starszy mężczyzna robiąc w poprzedni czwartek zakupy, przez swoją nieuwagę zapomniał go po prostu zabrać z jednej z półek. Chociaż zorientował się o tym po niedługim czasie, portfela już nie było.

Okazało się, że sytuację wykorzystała wałbrzyszanka, która również była w tym samym momencie w sklepie. Kobieta zabrała portfel, ale po dwóch dniach wróciła do placówki handlowej, by podrzucić go na miejsce. Pieniądze jednak wyciągnęła. 65-latka została zatrzymana na terenie placówki handlowej przez dzielnicowych pierwszego komisariatu. Gotówkę miała przy sobie.

Kobiecie za przywłaszczenie cudzego mienie grozi teraz kara pozbawienia wolności do roku. O jej losie zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
21%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
4
29%
Złości
6
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group