Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2638
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Posłanka Zalewska zachwala kandydaturę Andrzeja Dudy

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 3 marca 2015, 19:58
Aktualizacja: Czwartek, 5 marca 2015, 7:38
Autor: PAW
Fot. PAW
Dziś posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Zalewska spotkała się lokalnymi mediami, by poinformować, że na przełomie kwietnia i maja do Wałbrzycha przyjedzie kandydat PiS–u na prezydenta RP – Andrzej Duda.

- Mamy szansę wygrać wybory prezydenckie, a później parlamentarne- mówi z przekonaniem w głosie Anna Zalewska. – Ogólnopolskie media lekceważą naszego kandydata i dlatego Andrzej Duda jest skoncentrowany na pokazywaniu się w lokalnych mediach, bo są one najbliżej ludzi i ich problemów.

Posłanka podkreśliła, że to ogólnopolskie media próbują wmawiać obywatelom, że kandydat PiS-u nie ma programu, co jest informacją nieprawdziwą.
- Andrzej Duda jest samodzielnym politykiem i sam kreuje tę politykę – uważa Zalewska. – W swoim programie nasz kandydat stawia na 4 filary: rodzina, praca, bezpieczeństwo i dialog. Na razie programu wyborczego Bronisława Komorowskiego nie poznaliśmy. Duda mówi m.in. o wycofaniu się z ustawy o podniesieniu wieku emertytalnego, o wzmocnieniu obronności naszego kraju, o aktynwej polityce zagranicznej.

Według Anny Zalewskiej, Andrzej Duda jest idealnym kandydatem na prezydenta RP, bowiem ma czystą kartę, jest człowiekiem inteligentnym, zna języki obce, ma doświadczenie z pracy w kancelarii prezydenta, a ponadto daje gwarancję aktywności i realizowania swoich obietnic wyborczych.
- Pod koniec kwietnia lub na początku maja Andrzej Duda przyjedzie do Wałbrzycha i wtedy przedstawi szczegóły swojego programu mieszkańcom Wałbrzycha – tłumaczy Anna Zalewska.

Dzisiejsza konferencja została zwołana również po to, żeby przedstawić propozycje PiS-u dotyczące samego przebiegu wyborów prezydenckich.
- Doświadczenia z lat poprzednich, a zwłaszcza z ostatnich wyborów samorządowych, pokazały nam, że potrzebny jest korpus ochrony wyborów – mówi Łukasz Apołenis. – Mężowie zaufania będą wspierali członków komisji. Chcemy, żeby wybory były przejrzyste i nikt nie miał wątpliwości, czy nie doszło do łamania prawa.

Posłanka powiedziała natomiast, że wiele nieprawidłowości, które pojawiają się podczas głosowania, powoduje, że potrzebne są zmiany w przepisach.
- Nie możemy mieć zaufania do instytucji państw a - mówi Zalewska. – Zmiany w kodeksie wyborczym są koniecznością, żebyśmy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami, jak podczas wyborów samorządowych, kiedy zawalił się cały system informatyczny, czyli system stworzony za publiczne pieniądze. Policja również powinna mieć dodatkowe narzędzia, które pozwolą jej skuteczniej walczyć z korupcją podczas wyborów, ale potrzebne są do tego nowe przepisy i my o to zabiegamy, ale jesteśmy blokowani przez koalicję PO-PSL, która dąży do tego, żeby było jak najmniej przejrzyście.

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz

~nosferatu 3-03-2015 13:31
Kochana pani posłanko, lub też pani poseł, jak każe się tytułować pani partyjna koleżanka, spożywająca posiłki w czasie obrad sejmu. Jak tam obiecana w październiku 2012 roku sprawa WTBS ? To mnie interesuje, a nie jakiś pisowski ............. Po za tym wspomniany......, jest marionetką, z resztą jak wy wszyscy, wolę już robiącego błędy ortograficzne "bula", lub Bolka motorówkę, niż kogokolwiek z was, katotalibowie, tropiciele brzóz i mgły.
~autor 3-03-2015 14:06
a czym on się różni od komorowskiego? ma jaja i spodnie? I czy ta pani to sprawdzała?
~Piskorz 3-03-2015 14:07
Jaki jest obecny Prezydent, każdy widzi. Więc czy jest sens, aby zapoznawać się z Jego programem wyborczym. Szkoda czasu. Prezydent, który przez pięć lat hołubił tylko jedną opcję, mając w poważaniu tzw. opozycję, jednocześnie ignorując głosy milionów obywateli, którzy wypowiadali się w wielu różnych akcjach obywatelskich, dał nie najlepsze świadectwo o sobie.
~żul 3-03-2015 16:06
Następny w kolejce do biedaszybów?
~rś 3-03-2015 16:51
Duda to rodzaj repliki premiera technicznego, bodaj Glińskiego. Obaj panowie- choć tylko jeden ratował kryminalistów- to marionetki prezesa, który sprytnie się schował w tych miesiącach. Nie uchroni to tej złej dla narodu partii, od kolejnej porażki. Dlaczego? a bo ma ona takich ludzi w swych szeregach jak Jarosław Kaczyński, Brudziński, Pawłowicz, amatorkę piwa Gosiewską, Zalewską, Szczerskiego, Mastalerka, Maciarewicza, Kamińskiego od CBA. Bo wspiera neofaszystów jak w Rzeszowie , a wspierana jest przez Kościół i kiboli, Kempę, Kurskiego czy Hofmana.
~antyDUDAS 3-03-2015 18:08
Ciekawe czy jako prezydent by podpisał ustawę która zwróciła Walbrzychowi grodzikosć bo Kaczyński ZAWETOWAŁ . PAMIĘTAJMY
~crs 3-03-2015 18:45
Anka daj spokój idz na odwyk .....na jakiegoś Dudę i na wszystkie pisowskie twory po ...... on tu przyjedzie ......... głupoty moherą
~obi 3-03-2015 19:27
Każdemu wolno marzyć.
~Lawinka 3-03-2015 19:33
Głosuję na Dudę
~ 3-03-2015 19:34
mam nadzieje że partia Prawo i Sprawiedliwość nie wygra żadnych wyborów czy to prezydenckich czy parlamentarnych ponieważ politycy tej partii z prezesem kaczyńskim na czele nie mają pojęcia co się dzieje w państwie polskim ... ta partia teraz siedzi cicho ale zaraz jakby nie daj boże wygrali wybory to byśmy żyli w państwie żyjącym tylko katastrofą smoleńską ... schowali macierewicza ale niedługo rocznica 10 kwietnia i wszystko się zacznie odnowa .... Nie dajcie się omamić a pozatym teraz jest niebezpiecznie w Europie grozi wojną jakby ta partia rządziła w Polsce to byśmy dawno tą wojnę mieli .... Polityka PO nie jest doskonała ale napewno jest i będzie lepsza niż partia pani zalewskiej...
~WACLAW 3-03-2015 19:34
SZANOWNA PANI ZALEWSKA PSELDO WAZYLINKA JAK PANI DAJE REKOMENDACJE PANU DUDZIE TO NAPEWNO WYGRA ALE NA FUJARCE PISIORY JUZ WAS MAMY DOSC POLSKA AWANTURNIKÖW NIE POTRZEBUJE PUTIN ZBIERA EKIPE TAM SIE ZALAPCIE KURDUPLE FALSZYWE
~śmiechu warte. 3-03-2015 19:46
ech wy wszyscy jesteście dobrzy jak chodzi o wasze interesy.gdy pokazujecie się publicznie to wyglądacie jak chodzące miłosierdzie i samo dobro i wtedy każdy "obywatel" jest dla was na wagę złota (czyt. głosu) a gdy natomiast podejmujecie w wąskim gronie decyzje odnośnie tych samych "obywateli" to już są dla was tylko danymi statystycznymi na kartce papieru. jak dla mnie prezydentem może zostać smok wawelski -to też postać fikcyjna.
~woland 3-03-2015 21:30
Komoroszczakowi padlo na leb ostatnio. Kiedys byl moze i dobrym wyborem, ale teraz przestal panowac nad soba. Gada glupoty bez skladu jak dziadek z demencja, no i to jego wejscie na fotel marszalka w japoni...A potem gadki o szogunie...Litosci. Nosferatu, krotkie pytanie: Dlaczego Holendrom zwrocono wrak samolotu do sledztwa a nam do tej pory nie?
~YAYA TOURE 3-03-2015 22:03
Głosuje na Dudę bo obiecał , że wróci do starego systemu emerytalnego :) Nie chce pracować do 67 roku życia :) PO z Prezydentem Komorowskim już przez siedem lat rządów pognębiły Polskę :( Mówię DOŚĆ plat.............fusom !!!!!
~dedik 4-03-2015 7:40
Do "YAYA TOUR".Albo to byl sarkazma albo jestes wlasnie typowym wyborca pisu.W jaki sposob prezydent moze zmienic wiek emerytalny? :)A moze duda zostanie krolem i tak zazada ?:)
~punisher 4-03-2015 8:11
Nie zapomnijcie Lemingi że połowe waszych pieniedzy z OFE już przeżarto!!!
~Mateusz 4-03-2015 8:49
POpaprańcy trzęsą d..pą i słusznie. Tyle lat oszustw, afer i zwyczajnej POdłości ... trzeba to zmienić ale znając życie i sposób działania tych ludzi znowu w ruch pójdą rosyjskie serwery...
~Maciej Łazanek 4-03-2015 8:53
To kwestia wiary. Lemingi też wierzyły Tuskowi, niech więc sobie YaYa Toure wierzy Dudzie :)
~Do Wacława 4-03-2015 8:56
Wacław czy ty masz problemy z mózgiem ? Kto tu rządzi od wielu lat ? Piszesz że Polacy mają dosyć a widząc z IP jesteś w Niemczech gdzie pewnie sam tyłek Hansowi liżesz... Takich bzdur jakie piszesz pod każdą wiadomością nie pisał dotąd nikt na wszystkich forach. Kończ waść wstydu oszczędź ... Lub w twoim języku Halt die Fresse!
~kik 4-03-2015 8:58
Duda -czy coś mu się uda?Cuda zrobi.Będziemy może pracować do 50 nic nie wiadomo.Już nie można na nich patrzeć.Dlaczego oni mają tak podobną urodę.Jednej matki i jednego ojca czy co?Przecież po ich twarzach widać jak leją wodę.
~Maciej Łazanek 4-03-2015 8:59
To kwestia wiary. Lemingi też wierzyły Tuskowi, niech więc sobie YaYa Toure wierzy Dudzie :)
~Maciej Łazanek 4-03-2015 9:03
"Kończ waść wstydu oszczędź ...". Kolejny raz ten cytat jest używany bez głowy i wyobraźni. Przypominam, że słowa te wypowiedziano do faceta, który w konfrontacji z ich autorem miał miażdżącą przewagę.
~Do Wacława 4-03-2015 9:42
Wacław czy ty masz problemy z mózgiem ? Kto tu rządzi od wielu lat ? Piszesz że Polacy mają dosyć a widząc z IP jesteś w Niemczech gdzie pewnie sam tyłek Hansowi liżesz... Takich bzdur jakie piszesz pod każdą wiadomością nie pisał dotąd nikt na wszystkich forach. Kończ waść wstydu oszczędź ... Lub w twoim języku Halt die Fresse!
~cygan 4-03-2015 9:51
Duda? Nuda.
~Do Wacława 4-03-2015 9:56
Wacław czy ty masz problemy z mózgiem ? Kto tu rządzi od wielu lat ? Piszesz że Polacy mają dosyć a widząc z IP jesteś w Niemczech gdzie pewnie sam tyłek Hansowi liżesz... Takich bzdur jakie piszesz pod każdą wiadomością nie pisał dotąd nikt na wszystkich forach. Kończ waść wstydu oszczędź ... Lub w twoim języku Halt die Fresse!
~v7 4-03-2015 12:42
Ciekawe czy król Europy, wazeliniarz Merkel herbu Stasi, poprze Borata herbu seppuku.
~Danutac 4-03-2015 13:41
W pełni zgadzam się z opinią Pani Anny Zalewskiej, istnieje bardzo duża szansa, że te wybory przebiegną po mojej myśli! Duda to inteligentny, młody człowiek. Po jego wystąpieniach widać, że potrafi przemawiać, daje konkretne propozycje. Oczywiście ile osób tyle opinii, ale w tej kwestii społeczeństwo powinno być jednogłośne! Po co kolejny raz Bronka pionka brać pod skrzydła Polski i się nim opiekować, bo bynajmniej on niepotrafi sam o siebie zadbać, już nie wspomnę o naszym państwie i o nas!
~WACLAW 4-03-2015 14:58
KORDUPLU JUZ CI ODPOWIADAM JESTES NEDZNY KORDUPEL CIENKI FALSZYWY PISIOR OD LIZANIA JESTES TY A OD WACLAWA TO WARA NIE DOROSLOS MI DO PIET KORDUPLU
~tusko 4-03-2015 17:06
a ten Wacław to dryblas :) Takiego kretynów jak on ze świecą szukac
~woland 4-03-2015 17:42
Ale przecierz to PO podzega do wojny bo w ich reku sa wszystkie media.Podrzegaja na zlecenie ich zlotej Pani Anieli, ktora to chce aby Polacy, poza swiadczeniem taniej sily roboczej, byli znowu rowniez tanim miesem armatnim. Coz , Aniela reprezentuje niemieckie interesy a PO jak zwykle tych ktorzy wiecej dadza pod stolem. Jak dla mnie to Komorowski plus PO = wojna. Waclaw, Klappe halten oder werde deine Fresse polieren! Pamietaj, ze sady w niemczech dzialaja blyskawicznie, a ja wiem jak sie do nich zwrocic, bo tez jestem rezydent. Waclaw to typowy emigrant-zaprzaniec i polakofob.Sporo tu tego niestety.
~marcinko 4-03-2015 19:10
Sam nie lubie zbytnio PiS ale faktycznie Waclaw to jakis idiota. Obserwuje jego wpisy na roznych forach i widze co reprezentuje. Albo jakiś ułomny analfabeta albo zakopleksiony przydupas co zwiał do Reichu i liźe dupy Szwabom
~WACLAW 4-03-2015 20:12
NO WIDZISZ JAK TE OKRESLENIE PASUJE DO CIEBIE TUSKO JUZ BARDZIEJ POWALONYCH NIE WIDZIALEM TOBIE JUZ MODLITWA O ROZUM NIC NIE DA MÖDL SIE TUSKU O ZDROWIE POZDRAWIAM
~ad 4-03-2015 20:37
prezydent ? TYLKO GRZEGORZ BRAUN , całkowicie niezależny i propolski !!! oglądaj na youtube
~ 5-03-2015 2:48
Duda niech najedzie Wałbrzych. Przyda sie świeża młoda krew.
~Mateusz 5-03-2015 8:00
Wacław swoją postawą pokazuje kim są wyborcy PO. Ograniczony móżdżek na niemieckim chlebie.. Zwróćcie uwagę na jego wpisy. Sam odzywa się z nienawiścią a w tle zarzuca to innym. To taki drugi Niesiołowski z tym, że ograniczony bardziej umysłowo i bez szkoły... Siedź na tyłku w Niemczech i nie wypowiadaj się na polskim forum bo ciebie to nie dotyczy.
~Mateusz 5-03-2015 8:40
Wacław swoją postawą pokazuje kim są wyborcy PO. Ograniczony móżdżek na niemieckim chlebie.. Zwróćcie uwagę na jego wpisy. Sam odzywa się z nienawiścią a w tle zarzuca to innym. To taki drugi Niesiołowski z tym, że ograniczony bardziej umysłowo i bez szkoły... Siedź na tyłku w Niemczech i nie wypowiadaj się na polskim forum bo ciebie to nie dotyczy.
~igor 5-03-2015 10:43
wcale mnie nie dziwi rosnące poparcie dla Dudy - wychodzi do ludzi, rozmawia z nimi, a przede wszystkim słucha i ma konkretny plan na Polskę. Polacy maja dość ciepłych kluchów Bronka i unikania Ogórek, ludzie do czego doszło, że nie ma konkretnego kandydata, a Polska nie jest dla Polaków bo z tego co się widzi w zestawieniach to % emigrujących rośnie z roku na rok
~WACLAW 5-03-2015 10:47
HEJ SZANOWNY MATEUSZ WIDZE ZE PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA POGARDA CO DO MOJEJ OSOBY ALE JA JESTEM WOLNYM CZLOWIEKIEM I WYPOWIADAC MI SIE WOLNO I TY MI W TYM NIE PRZESZKODZISZ NIE JESTEM Z PO ANI Z INNEJ PARTI ALE MAM SWOJE ZDANIE CO DO PISIORÖW I TAKICH NAIWNIAKÖW JAK TY A GDZIE JA MIESZKAM TO JEST MOJA SPRAWA A TY CIECIU NIE BEDZIESZ MI MÖWIL CO MNIE DOTYCZY A CO NIE JESTES DLA MNIE ZA CIENKI BOLEK POZDRAWIAM WAS CIECIE Z PISU
~Mateusz 5-03-2015 10:49
Wacław swoją postawą pokazuje kim są wyborcy PO. Ograniczony móżdżek na niemieckim chlebie.. Zwróćcie uwagę na jego wpisy. Sam odzywa się z nienawiścią a w tle zarzuca to innym. To taki drugi Niesiołowski z tym, że ograniczony bardziej umysłowo i bez szkoły... Siedź na tyłku w Niemczech i nie wypowiadaj się na polskim forum bo ciebie to nie dotyczy.
~Mateusz 5-03-2015 10:53
Właśnie sam sobie Wacław wystawiasz laurke. Mówisz że nie jesteś z żadnej partii a używasz słów obraźliwych typu pisiory, ciecie z pisu itp. Zrozum że ludzie widzą takie buractwo. Dyskusja z tobą nie ma sensu. Niektórzy po prostu urodzili się głupi a potem ... tylko trochę podrośli.
~Mateusz 5-03-2015 10:59
Właśnie sam sobie Wacław wystawiasz laurke. Mówisz że nie jesteś z żadnej partii a używasz słów obraźliwych typu pisiory, ciecie z pisu itp. Zrozum że ludzie widzą takie buractwo. Dyskusja z tobą nie ma sensu. Niektórzy po prostu urodzili się głupi a potem ... tylko trochę podrośli.
~igor 5-03-2015 11:46
wcale mnie nie dziwi rosnące poparcie dla Dudy - wychodzi do ludzi, rozmawia z nimi, a przede wszystkim słucha i ma konkretny plan na Polskę. Polacy maja dość ciepłych kluchów Bronka i unikania Ogórek, ludzie do czego doszło, że nie ma konkretnego kandydata, a Polska nie jest dla Polaków bo z tego co się widzi w zestawieniach to % emigrujących rośnie z roku na rok
~WACLAW 5-03-2015 12:40
A NO WLASNIE DLATEGO WAS TAK NIENAWIDZE ZA WASZA PYCHE I JAK SIE NIE MYSLI JAK WY TO JUZ JEST SIE WROGIEM I TO WAS NISZCZY I DLATEGO NIGDY DO WLADZY NIE DOJDZIECIE I PAMIETAMY JAK BYLISCIE U WLADZY NIGDY WIECEJ NIE SPIEPRZYSCIE POLSKI CZESC NAIWNIAKU PISOWSKI
~ja pytam 5-03-2015 16:53
~WACLAW Wacek" tyś folksdojcz? Czy żydolub
~do Wacław 5-03-2015 17:36
Wreszcie się zdradził. To ty jesteś chory z nienawiści i uważasz za wrogów ludzi tylko dlatego że mają inne poglądy. Jesteś złym człowiekiem bo głupota jest zła. I nie mów głupstwa ze coś pamiętasz bo siedzisz u obcych folksdojczu i ZDRAJCO !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group