Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3549
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Posprzątają Wzgórze Gedymina

Czwartek, 7 kwietnia 2022, 15:37
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Posprzątają Wzgórze Gedymina
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Wzgórze Gedymina szczawieńsko–wałbrzyska zielona przestrzeń leśno–parkowa to kilkunastohektarowy, ulubiony obszar rekreacyjny mieszkańców, turystów i kuracjuszy.

Dlatego w celu poprawy warunków pobytu, cyklicznie przeprowadzamy akcję — SprzątaMy Wzgórze Gedymina. W roku 2021 w akcji uczestniczyło ok. 700 osób, dla których obok korzyści z zakresu edukacji ekologicznej była to świetna zabawa i integracja.
W Urzędzie Miejskim w Szczawnie-Zdroju z inicjatywy Burmistrza Marka Fedoruka, Zastępcy Burmistrza Marka Ćmikiewicza i Michała Gnacego, odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego opracowano strategię przeprowadzenia majowego SprzątaMy Wzgórze Gedymina.

W akcji deklarowały udział placówki oświatowe — Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie-Zdroju, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 z Wałbrzycha, organizacje pozarządowe — „Czysty Wałbrzych”, Stowarzyszenie Przyjazny Stary Zdrój, jednostki organizacyjne Gminy Szczawno-Zdrój oraz firma Decathlon. Lista uczestników nie jest zamknięta, zapraszamy wszystkich chętnych.

Na Wzgórzu Gedymina nie zabraknie konkursów ekologicznych/turystycznych/rekreacyjnych, integracyjnego ogniska i wspólnej zabawy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group