Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5411
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Postaw na reklamę drukowaną – drukarnie w Warszawie

Środa, 1 czerwca 2022, 6:34
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Postaw na reklamę drukowaną – drukarnie w Warszawie
Fot. użyczone
Można odnieść wrażenie, że współcześnie reklama przeniosła się do internetu. Prowadzimy promocję w mediach społecznościowych, na własnych stronach, za pomocą newsletterów. Warto jednak pamiętać także o reklamie drukowanej. Ta tradycyjna forma może nam naprawdę pomóc!

Reklama drukowana w Warszawie

Gdzie zamówić reklamę drukowaną? Warto sprawdzić oferty drukarni. One zazwyczaj mogą nam kompleksowo pomóc. Jeśli chodzi o odnalezienie odpowiedniej firmy, jaką jest drukarnia, Warszawa daje nam ogrom możliwości. Warto przejrzeć dostępne w internecie oferty i cenniki, aby dopasować je jak najlepiej do własnych potrzeb.

Reklama drukowana, czyli tradycyjna

W dobie internetu stawiamy głównie na reklamę tymi kanałami. Opcji mamy naprawdę wiele – media społecznościowe, każdy z inną grupą docelową i możliwościami, strony internetowe, filmy, współprace z influencerami. Jednak w tym zalewie reklamy elektronicznej ludzie często czują się przytłoczeni. W takim przypadku tradycyjna, drukowana reklama może mieć dużą przewagę, ponieważ jest trwała i oryginalna. Co może być reklamą tradycyjną? 

Ulotki

To chyba jedna z najbardziej popularnych form reklamy tradycyjnej. Zazwyczaj jest dość mała i zawiera jedną, dwie strony informacji na temat firmy. Miejsca jest niewiele, więc chodzi o te najważniejsze – nazwa, adres, główne usługi, hasło reklamowe, przyciągająca grafika. Musimy skondensować nasz biznes do minimum, które zachęci potencjalnego klienta. 

Broszury reklamowe

Większe i bardziej pojemne treściowo niż ulotki. W nich możemy zawrzeć znacznie więcej informacji na temat naszej firmy. W niej opisujemy tylko najważniejsze produkty i usługi, piszemy nieco więcej o naszej firmie, wspominamy jaka jest nasza wizja, jak działamy, odpowiadamy na najczęściej powtarzające się pytania. 

Katalogi reklamowe

Katalogi reklamowe przedstawiają ofertę najszerzej. Katalog zawiera opisy produktów i usług, parametry czy zdjęcia. Dodatkowo można w nim wspomnieć także, jak działa nasza firma, jakimi wartościami się kieruje, kto u nas pracuje. Katalog to miejsce, w którym nasze działania można przeprowadzić zdecydowanie bardziej szczegółowo niż w broszurach czy ulotkach. Pokazanie potencjalnym odbiorcom, kim jesteśmy i czym się zajmujemy – bez szczegółów. 

Wizytówki

Bardzo popularną i tradycyjną formą przekazywania informacji o naszym biznesie, są wizytówki. Na nich zawieramy najważniejsze informacje, czyli kontakt do nas. Może to być jedynie numer telefonu czy mail, lecz także adres siedzimy lub strony internetowej. Przekazuje się je osobom, które są zainteresowane kontaktem z nami w przyszłości.

Tekst napisany we współpracy z JKB Print.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group