Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1659
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poszukiwacze "złotego pociągu" nie składają broni

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 grudnia 2016, 12:03
Autor: red
Fot. spółka XYZ
Po wielu tygodniach milczenia, Piotr Koper i Andreas Richter przedstawili swoje najbliższe plany związane z wznowieniem poszukiwań "złotego pociągu".

- Chcieliśmy, odrobinę wystudzić emocje, dokładnie wszystko przemyśleć i ze „świeżą głową” oraz nowymi pomysłami wrócić do Państwa – tłumaczą poszukiwacze. - Przeanalizowaliśmy wiele scenariuszy i rozwiązań, aby przekazać ostateczną wersję.

"Jesteśmy po konstruktywnych rozmowach z naukowcami z dziedziny geofizyki, którzy pomogą nam przebadać teren 65 kilometra do dwudziestu metrów głębokości. Wyznaczony teren badań sięga do 2,5 hektara powierzchni i zostały na nim wytyczone linie pomiarowe wzdłuż których będą prowadzone badania. Sięgnęliśmy po trzy różne metody geofizyczne. Jeżeli któreś z nich pokryją się ze sobą, w tym miejscu będziemy planowali odwierty rdzeniowe w celu ich weryfikacji" – informują na swojej stronie internetowej.

- Nie składamy broni, walczymy dalej, bo ziemia bardzo skrzętnie broni swoich tajemnic. Dzięki pracom odkrywkowym prowadzonym przez nas w sierpniu bieżącego roku zyskaliśmy dużą wiedzę o geologii tego terenu i niespodziankach, które mogą na nas czekać. Wiedza ta pozwala nam znacznie lepiej przygotować się do fazy badań geofizycznych – mówi Piotr Koper.

Już w grudniu Spółka Cywilna XYZ przekształci się w fundację o nazwie „XYZ Złoty Pociąg”.
- Staniemy się organizacją użytku publicznego, co ułatwi nam pozyskiwanie środków na dalsze badania oraz dopuści do udziału w naszych pracach wolontariuszy na dużo prostszych zasadach niż obecnie – tłumaczą właściciele spółki XYZ.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ja 8-12-2016 12:16
Ło matko znowu!?!
~mm69 8-12-2016 12:33
BARDZO FAJNIE PANOWIE - TRZYMAM KCIUKI - DO DZIEŁA - SAM BYM PRZY TAKIM PROJEKCIE PODZIAŁAŁ HE HE TAK DLA CIEKAWOŚCI I Z ZAMIŁOWANIA DO HISTORII I ODKRYĆ.
~ 8-12-2016 13:42
No i dobrze. Szukajcie chłopaki, jestem z Wami.
~Lipa 8-12-2016 16:45
Tak przekształca się w fundacje i będą z projektów finansowanych przez Państwo Polskie lub UE swoje hobby finansować a jak coś znajdą to się o znalezne upomna do własnej kieszeni
~złoty pociong 8-12-2016 22:36
oprzez manipulowanie anomalią kwantową i aktywowanie wielu negatywnych wrót gwiezdnych bronią nuklearną i akceleratorami partykuł po II wojnie światowej, a zwłaszcza po roku 1996, w rzeczywiści zdołali zmienić naszą planetę w kwantowe wrota gwiezdne / studnię, która przyciąga wszystkie pozostałe pierwotne anomalie z reszty wszechświata:Zbliżająca się reaktywacja LHC (Duży Hadron Colider{zderzacz}) w CERN nie stanowi żadnego zagrożenia i nie zwiększa głębi ziemskiej, kwantowej studni, ponieważ siły Światła teraz zajęły się produkcją fizycznych dziwadełek i toplets i mogą przeciwdziałać fizycznej manipulacji tych cząsteczek. Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-potezne-trzesienie-na-wyspach-salomona-ostrzezenie-przed-tsu,nId,2319009#pst120772169utm_source=paste&utm_medium=pas
~Pilot 8-12-2016 22:54
Dobrze że piszecie ( poszukiwacze ) bo do odkrywców daleko ! No chyba że odnalezienie Starego izolator i kawałek szyny można nazwać cennym wykopaliskiem
~dartvader 9-12-2016 8:46
A ja trzymam kciuki. Determinacja w tym przypadku to podstawa sukcesu..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group