Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Poszukiwania 16–latki

Czwartek, 16 grudnia 2021, 13:01
Aktualizacja: 13:02
Autor: red
Wałbrzych: Poszukiwania 16–latki
Fot. KMP Wałbrzych
130 policjantów wraz z psem tropiącym, przy wsparciu strażaków, goprowców oraz strażników miejskich poszukiwało wczoraj popołudniu 16–latki, której zaginięcie przed godziną 15:00 zgłosili jej najbliżsi.

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego w środę około godziny 15:00, niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, podjęta została decyzja o zaangażowaniu maksymalnej liczby policjantów do działań poszukiwawczych na terenie całego miasta. 16-latka pozostawiła list pożegnalny i było podejrzenia, że może zrobić sobie krzywdę.

Do działań, poza wszystkimi będącymi w służbie policjantami wraz z psem służbowym, włączyli się funkcjonariusze Straży Pożarnej, Górskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego oraz Straży Miejskiej. Do dyspozycji były quady oraz pojazdy terenowe. Mundurowi w toku dokonanych sprawdzeń odwiedzili m.in. wałbrzyskiej szpitale, centra handlowe, ciągu komunikacji kolejowej oraz miejsca, w których często pojawiała się nastolatka. Poinformowane o poszukiwaniach zostały również korporacje taksówkarskie oraz sprawdzono monitoring miejski.

Ostatecznie w toku wykonywania czynności informację, gdzie może przebywać 16-latka, wałbrzyscy policjanci uzyskali po godzinie 19:00. Funkcjonariusze prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu szybko udali się pod wytypowane miejsce i w jednym z budynków przy ul. Armii Krajowej zastali nastolatkę. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Była cała i zdrowa. Obecnie policjanci ustalają co miało wpływ na to, że młoda wałbrzyszanka postanowiła nie wrócić do miejsca zamieszkania. 16-latka objęta została specjalistyczną opieką

Twoja reakcja na artykuł?

3
13%
Cieszy
3
13%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
4
17%
Złości
12
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group