Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4069
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Potrącił pieszą i uciekł

Czwartek, 15 czerwca 2023, 12:46
Aktualizacja: 13:49
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Potrącił pieszą i uciekł
Fot. PAW
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują świadków, a także uczestnika zdarzenia drogowego, do którego doszło 23 maja tego roku około godziny 23:55 na oznakowanym przejściu dla pieszych na wjeździe na Rondo Niepodległości w Szczawnie–Zdroju od strony ul Długiej w Wałbrzychu.

W miejscu tym kierujący, najprawdopodobniej samochodem osobowym marki ford koloru jasnego o początkowych numerach rejestracyjnych DSW, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych, potrącił kobietę. Na szczęście poszkodowanej nic poważnego się nie stało, jednakże przy okazji tego zdarzenia poniosła także straty w mieniu. Kierujący nie zatrzymując się skręcił w ul. Łączyńskiego i odjechał w kierunku Podzamcza.

Poszukujemy świadków, którzy posiadają informacje na temat samochodu biorącego udział w zdarzeniu lub tożsamości kierującego samochodem. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych, lub sam kierujący, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 513 60, bądź o osobiste przybycie do gmachu tej jednostki przy ul. Mazowieckiej 2 lub do najbliższego komisariatu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
9
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group