Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3289
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiat z pozytywną opinią

Piątek, 11 września 2020, 7:33
Aktualizacja: Sobota, 12 września 2020, 8:05
Autor: red
powiat wałbrzyski: Powiat z pozytywną opinią
Fot. archiwum
7 września do Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu wpłynęła uchwała Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu w sprawie opinii o przedłożonej przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2020 roku.

4 września 2020 r. Regionalna Izba Obrachunkowa we Wrocławiu podjęła uchwałę o pozytywnym zaopiniowaniu przedłożonego przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu za I półrocze 2020 rok. Pozytywna opinia RIO jest kolejnym sukcesem Zarządu, potwierdza między innymi zasadność i celowość działań i decyzji podejmowanych w pierwszym półroczu, zwłaszcza w sytuacji nieprzewidywalnych skutków dla budżetu z powodu "lock-downu" gospodarki.
- Uchwała RIO jest potwierdzeniem, że Zarząd Powiatu pod moim kierownictwem w czasie kryzyu działał sprawnie, skutecznie i zgodnie z przepisami prawa, realizując jednocześnie oczekiwania mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego. Ostrożne wydatkowanie środków i konsekwencja w realizacji zaplanowanych inwestycji, po to by utrzymać w ruchu gospodarkę - takie były nasze cele. Dbając o bezpieczeństwo i wspierając na miarę możliwości służby w Powiecie czyniliśmy jednocześnie starania dla jak najszybszego przywrócenia bezpośredniej obsługi mieszkańców i załatwiania ich spraw. Cieszę się z tej opinii, choć nie jest ona dla mnie zaskoczeniem - podsumował Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

4
16%
Cieszy
9
36%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
11
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group