Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4443
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiatowa sesja

Środa, 26 lutego 2020, 6:36
Aktualizacja: Czwartek, 27 lutego 2020, 7:07
Autor: red
powiat wałbrzyski: Powiatowa sesja
Fot. archiwum
Zapraszamy na XII Sesję Rady Powiatu Wałbrzyskiego, która odbędzie się w czwartek 27 lutego o godz. 9:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, przy al. Wyzwolenia 24, sala konferencyjna nr 206.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Zgłaszanie wniosków do porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady.

4. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady i działalności Zarządu pomiędzy Sesjami.

5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmian w budżecie na 2020 rok.

6. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr X/64/2019 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 16 grudnia 2019 roku w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2020-2029.

7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr X/66/2019 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 16 grudnia 2019 r. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym należącym do Powiatu Wałbrzyskiego.

8. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zaliczkowego uruchomienia środków finansowych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 roku.

9. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Walim budowy chodnika wraz z kanalizacją deszczową w miejscowości Podlesie w ciągu drogi 3358 D.

10. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Walim realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego i letniego sprzątania dróg, koszenia poboczy oraz oczyszczania rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Walim.

11. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Boguszów- Gorce realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego i letniego sprzątania dróg, koszenia poboczy oraz oczyszczania rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Boguszów - Gorce.

12. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Czarny Bór realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego i letniego sprzątania dróg, koszenia poboczy oraz oczyszczania rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Czarny Bór.

13. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Głuszyca realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego i letniego sprzątania dróg, koszenia poboczy oraz oczyszczania rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Głuszyca.

14. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr IX/73/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 28 czerwca 2011 r., w sprawie ustalenia zasad korzystania przez operatora lub przewoźnika z przystanków komunikacyjnych lub dworców, których właścicielem albo zarządcą jest Powiat Wałbrzyski.

15. Interpelacje i zapytania radnych.

16. Wnioski i oświadczenia radnych.

17. Zakończenie Sesji Rady Powiatu.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group