Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 1485
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiatowe struktury PO zaskoczone postawą wicestarosty Kwiatkowskiego

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Wtorek, 3 marca 2015, 13:55
Autor: red
Fot. red
Zarząd powiatu wałbrzyskiego przygotował dwa projekty uchwał, dotyczące zlecenia gminom Walim i Stare Bogaczowice pozimowego sprzątania dróg powiatowych i koszenia poboczy w 2015 roku.

Gminy na ten cel miałyby otrzymać po 33 tys. zł. Uchwały były rozpatrywanie na ostatniej komisji budżetu i rozwoju powiatu.
- Jako jedyny , co jest absurdalne, przeciw zagłosował wicestarosta powiatu wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski – mówi radny powiatowy Jarosław Buzarewicz.

Zdaniem radnych klubu PO, zasadne jest powierzanie takich zadań gminom, a nie tworzenie brygady remontowo-budowlanej przy starostwie, o czym mówili oni na ostatniej sesji.
- Funkcjonowanie takiej brygady jest nieracjonalne, to anachronizm. Taka brygada w 2015 roku ma kosztować powiat około pół miliona złotych – kontynuuje Buzarewicz.

Zarząd powiatu wałbrzyskiego na wniosek komisji budżetu i rozwoju powiatu, jeszcze raz ma przeanalizować ekonomiczny sens powoływania brygady.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jadwiga S. 3-03-2015 18:29
Przecież z Kwiatkowskim jest podobnie jak z dr Romanem . On jak coś sobie ubzdura to tak musi być i nie dyskutować. Kwiatkowski postępuje według zasady ' TAK MA BYĆ BO JA TAK CHCE " koniec kropka@ pl.
~ja 3-03-2015 21:12
jak mógł głosować przeciwko Walimiowi? Swojej gminie?
~rś 4-03-2015 9:40
Ten busiarz taki jest jaki był jego tabor. Problem ma jednak powiatowe, wałbrzyskie PSL. Inna sprawa to - dlaczego dyletantom pozwala się obejmować poważne stanowiska?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group