Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4102
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powrócą za kraty

Wtorek, 29 czerwca 2021, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Powrócą za kraty
Fot. KMP Wałbrzych
8 osób zostało zatrzymanych w ciągu ostatnich czterech dni za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

24 czerwca parę minut po 11:00 w Wałbrzychu przy ul. Dubois policjanci z Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 28-letnią mieszkankę naszego miasta. Kobieta posiadała przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy. Tego samego dnia przed godziną 16:00, tym razem na ul Przyjaciół Żołnierza, funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego zatrzymali 27-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna posiadał przy sobie substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. O godzinie 19:30, inny patrol wywiadowców, zatrzymał przy ul. Lotników 34-letniego mieszkańca naszego miasta. Zatrzymany w kieszeni spodni ukrywał amfetaminę. Godzinę później również policjanci z Ogniwa Wywiadowczego tym razem w dzielnicy Biały Kamień na ul Dąbrowskiego zatrzymali 36-letniego wałbrzyszanina, który również posiadał przy sobie substancje zabronione w postaci marihuany i amfetaminy.

Następnego dnia po godzinie 17:00 w przy ul. Długiej w Wałbrzychu funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego zatrzymali 22-letniego wałbrzyszanina, który idąc ulicą używał głośno słów wulgarnych. Podczas legitymowania policjanci ujawnili w jego odzieży narkotyki w postaci amfetaminy. Mężczyzna nie chciał okazać dowodu osobistego i podawał błędne dane osobowe. Jak się okazało w ten sposób chciał uniknąć powrotu za kraty więzienia. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazało się, iż 22-latek jest poszukiwany za ucieczkę z Zakładu Karnego. Kilka minut przed godziną 21:00 inny patrol wywiadowców udał się również na ul. Długą w Wałbrzychu. Mundurowi w mieszkaniu u 28-letniego mieszkańca naszego miasta na blacie kuchennym ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy.

27 czerwca przed godziną 21:00 w Wałbrzychu przy ul. 11 Listopada w ręce policjantów z Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy wpadł 19-letni wałbrzyszanin, który również posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Zaledwie godzinę później wywiadowcy na ul. Batorego w Wałbrzychu zatrzymali 35-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności na okres 8 miesięcy. Razem z nim była 21-laka, która jak się okazało posiadała przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy. Oboje wałbrzyszan zastało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. mówi, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
3
30%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group