Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4770
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Powrót do "poprawczaka"

Sobota, 2 kwietnia 2022, 6:31
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Powrót do "poprawczaka"
Fot. KMP Wałbrzych
Podczas wtorkowego patrolu na terenie Jedliny–Zdroju policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali poszukiwanego 17–latka, który obecnie powinien przebywać w drugiej części naszego kraju w zakładzie poprawczym.

Było po godzinie 15:00, kiedy przy ul. Chrobrego w Jedlinie-Zdroju funkcjonariusze z Głuszycy przystąpili do legitymowania znanego im osobiście 17-letniego mieszkańca tej miejscowości. Policjanci ustalili, że nastolatek powinien obecnie przebywać w zakładzie poprawczym, gdyż jako nieletni popełnił szereg czynów karalnych. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach informatycznych, informacja ta potwierdziła się, dlatego jedlinianin został zatrzymany.

W trakcie wykonywanych czynności mundurowi przy młodym mieszkańcu powiatu wałbrzyskiego znaleźli narkotyki. Po przebadaniu u technika kryminalistyki okazało się, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina. Dalsza praca z zatrzymanym pozwoliła na postawienie mu zarzutów związanych z handlem od sierpnia zeszłego do marca tego roku środkami psychotropowymi, do czego 17-latek się przyznał i złożył wyjaśnienia.

Funkcjonariusze przewieźli zatrzymanego do Policyjnej Izby Dziecka, skąd trafi teraz do Zakładu Poprawczego w Gdańsku. Za popełnione, tym razem już przestępstwa narkotykowe, odpowie jak dorosły. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
4
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group