Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2414
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powrót do szkoły z Galerią Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 sierpnia 2013, 9:00
Aktualizacja: 23:14
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Galeria Victoria zaprasza 31.08–01.09 na Umysłową Rozgrzewke przed nowym rokiem szkolnym. Natomiast 7–8 września odbędzie się pierwszy tak duży kiermasz książki w Wałbrzychu– „MALL KSIĄŻKOWY”.

W ostatni weekend wakacji zapraszamy wszystkich na Umysłową Rozgrzewke przed nowym rokiem szkolnym. Cała masa gier i zabaw logicznych, w których do wygrania będzie łacznie ok. 100 wyprawek szkolnych!

To jednak nie koniec atrakcji. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju układania kostki Rubika oraz na pokazy mistrzów w tej dziedzinie.

Zapraszamy - 31.08-1.09.2013

*********

Już 7-8 września w Galerii Victoria odbędzie się pierwszy tak duży kiermasz książki w Wałbrzychu- „MALL KSIĄŻKOWY”. Zamieńmy Galerię Victoria w książkowy raj! Organizatorem imprezy jest

W Galerii Victoria gościć będzie między innymi Ilona Felicjańska i Monika Sawicka, które poza spotkaniami autorskimi poprowadzą również warsztaty pisarskie, zaprezentujemy Wam przedstawicieli wałbrzyskiego świata literatury, pokażemy, czym może być książka, nauczymy tworzyć własną czcionkę, maturzyści staną oko w oko z przygotowaniami do egzaminu z języka polskiego, dzieci zagrają w książkowe kalambury. Nie może zabraknąć wśród Was również uczniów- przynieście niepotrzebne podręczniki i zdobądźcie te, które przydadzą Wam się do nauki.

To nie wszystko! 7 i 8 września zjednoczymy swoje siły i weźmiemy udział w akcji „Wałbrzyszanie Piszą Książkę”- zdanie po zdaniu stworzymy dzieło, którego współautorem będzie mógł zostać każdy z Was. Sobota będzie również Narodowym Dniem Czytania Fredry- fragmenty utworów romantyka czytać będą między innymi wałbrzyscy politycy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich miłośników literatury, którzy będą mogli pochwalić się swoimi czytelniczymi preferencjami, skorzystać z bogatej książkowej oferty, poznać innych czytelników, a przede wszystkim uczestniczyć w fantastycznej przygodzie, jaką jest wymiana książkami, spotkania z pisarzami, wystawy i uczestnictwo w wałbrzyskim pisaniu książki. A wszystko to nie w pokrytym kurzem księgarnianym zaułku, a w nowoczesnym wnętrzu Galerii Victoria.

Zaczytajmy się w książkach!

MALL KSIĄŻKOWY- punkty programu czyli co w trawie piszczy...

- Kiermasz książek i podręczników
- Wymiana i sprzedaż książek !!!
- Stoiska sprzedażowe najemców Galerii
- Realizacja Narodowego Dnia Czytania Dzień Fredry- czytanie fragmentów utworów Aleksandra Fredry (udział biorą między innymi: Agnieszka Kołacz Leszczyńska, Katarzyna Mrzygłocka, Jacek Drejer, Monika Sawicka, Monika Bisek-Grąz)
- Warsztaty pisarskie oraz spotkanie autorskie z Moniką Sawicką
- Spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską !!!
- Spotkanie autorskie oraz zajęcia czytelnicze dla dzieci z Ewą Maćkowiak
- O przyrodzie z Krzysztofem Żarkowskim
- Spotkanie autorskie z Danutą Góralską-Nowak
- Spotkanie autorskie, połączone z prelekcją Moniki Bisek-Grąz
- Recital Marcela Kambra
- Spotkanie autorskie i wystawa malarstwa wałbrzyskiej autorki Barbary Malinowskiej

-Akcja „Wałbrzyszanie Piszą Książkę”- wspólne tworzenie powieści, każdy chętny będzie miał możliwość dopisania fragmentu swojego autorstwa w oparciu o rady uczestniczących w wydarzeniu twórców
- Konkursy i quizy z nagrodami książkowymi
- Kalambury rodzinne oraz dla najmłodszych
- Akcja "Komiks" oraz "Najpiękniejsza ilustracja"

Zapraszamy - 7-8 września

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group