Wtorek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 2263
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powrót Ligi Rocka

Sobota, 20 listopada 2010, 19:12
Aktualizacja: Niedziela, 21 listopada 2010, 6:21
Autor: Iwona Ziółkowska
Wałbrzych: Powrót Ligi Rocka
Liga Rocka znów w Wałbrzychu
Fot. Iwona Ziółkowska
19 listopada po dłuższej przerwie znów w WOK–u zagościła Liga Rocka. Zaprezentowały się dwa zespoły: POSE69 i Post Scriptum.

POSE69 to wałbrzyski zespół grający kalifornijski Pop Punk. Ich inspiracją są zespoły takie jak: Blink 182, Simpl Plan, Sum41. Swoją muzykę, jak sami mówią, "kierują w szczególności do ludzi pozytywnie nastawionych, cieszących się życiem" W swoich tekstach żartobliwie ukazują problemy codziennego życia nastolatków.

Post Scriptum to zespół pochodzący z Kamiennej Góry. Sporo gra i koncertuje. W ciągu swojego 15-letniego istnienia zarejestrował trzy nagrania demo - w studio Radio Jowisz w Jeleniej Górze i dwa we Wrocławiu - w studio under - grundowym i w studio Tibo w telewizji Wrocław. W 1994 roku zagrali koncert z zespołem Vader. Otrzymali pozytywną recenzję swojego pierwszego demo w Metal Hammer. W 2002 roku w Jeleniej Górze zajęli II miejsce na siódmym Finale Ligi Rocka.

Zapytałam uczestników koncertu o wrażenia.
- Podobała mi się muzyka zespołu Post Scriptum. Perkusista dawał radę - mówi Patrycja. - Tylko ludzie nie potrafią się już bawić tak jak kiedyś. Kiedyś koncert to była moc.

- Jest super! W końcu rozrywka. Cały występ mi się podoba. Minusem jest płatna szatnia - zauważa Emilia.

Patryk komentuje: - Spodziewałem się czegoś żywszego. Na początku perkusja przytłumiła wokal i bas. Ogólnie Post Scriptum pokazało się z lepszej strony niż ostatnio.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group