Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2272
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poznaliśmy terminarz niższych lig Wałbrzyskiej Ligi Halowej

Wiadomości: Wałbrzych, Podzamcze
Czwartek, 5 listopada 2009, 10:12
Aktualizacja: 10:19
Autor: ft
Fot. mswiezy
Od tego sezonu wałbrzyska I liga halowa będzie składała się z dwóch grup. W każdej z nich znajdzie się 12 zespołów, które po rozegraniu rundy zasadniczej spotkają się w play off–ach. Rozgrywki ruszą już w najbliższą sobotę, 7 listopada.

GRUPA A
07.11-SOBOTA-1 KOLEJKA
17.00 CERSANIT-ARTEKO
17.30 DIABŁY – TECH-DOM
18.00 GRUNWALD – WODOCIĄGI
18.30 SZCZYT – NSK
19.00 REAL – B. KAMIEN
19.30 BUDIMEX – PG 7

14.11.09- SOBOTA- 2 KOLEJKA
14.00 SZCZYT – B.KAMIEŃ
14.30 WODOCIĄGI – REAL
15.00 TECH-DOM – GRUNWALD
17.00 ARTEKO-DIABŁY
15.30 BUDIMEX – CERSANIT

21.11.09 SOBOTA-3 KOLEJKA
17.00 ARTEKO -GRUNWALD
17.30 BUDIMEX - DIABŁY
18.00 REAL – TECH DOM
18.30 SZCZYT - WODOCIAGI
19.00 NSK – B.KAMIEŃ

22.11.NIEDZIELA 4 KOLEJKA
12.00 WODOCIĄGI – NSK
12.30 TECH-DOM –SZCZYT
13.00 ARTEKO – REAL
13.30 BUDIMEX – GRUNWALD
14.00 CERSANIT – DIABŁY
14.30 B.KAMIEN – PG 7

28.11 SOBOTA 5 KOLEJKA
14.00 GRUNWALD – CERSANIT
14.30 REAL – BUDIMEX
15.00 NSK – TECH-DOM
15.30 B.KAMIEŃ-WODOCIĄGI
16.00 DIABŁY – PG 7
17.00 ARTEKO – SZCZYT

29.11 – NIEDZIELA 6 KOLEJKA
15.00 B.KAMIEN – TECH-DOM
15.30 BUDIMEX - SZCZYT
16.00 CERSANIT – REAL
16.30 DIABŁY- GRUNWALD
17.00 NSK - ARTEKO
17.30 WODOCIĄGI – PG 7

05.12 SOBOTA – 7 KOLEJKA
14.00 DIABŁY – REAL
14.30 SZCZYT – CERSANIT
15.00 BUDIMEX – NSK
15.30 WODOCIĄGI – TECH-DOM
16.00 GRUNWALD – PG 7
17.00 ARTEKO – B.KAMIEŃ

12.12.SOBOTA 8 KOLEJKA
17.00 ARTEKO – WODOCIĄGI
17.30 GRUNWALD – REAL
18.00 DIABŁY – SZCZYT
18.30 CERSANIT – NSK
19.00 BUDIMEX – B.KAMIEN

13.12. NIEDZIELA 9 KOLEJKA
15.00 GRUNWALD - SZCZYT
15.30 NSK - DIABŁY
16.00 B.KAMIEN – CERSANIT
16.30 WODOCIAGI - BUDIMEX
17.00 TECH-DOM - ARTEKO

19.12 – SOBOTA 10 KOLEJKA
14.00 WODOCIAGI – CERSANIT
14.30 BUDIMEX – TECH – DOM
15.00 DIABLY – B. KAMIEN
15.30 GRUNWALD – NSK
16.00 REAL – SZCZYT
17.00 ARTEKO – PG 7

02.01.SOBOTA 11 KOLEJKA
17.00 ARTEKO – BUDIMEX
17.30 NSK – REAL
18.00 WODOCIĄGI – DIABŁY
18.30 CERSANIT – TECH – DOM
19.00 B.KAMIEN – GRUNWALD
19.30 SZCZYT – PG 7

GRUPA B
07.11.SOBOTA 1 KOLEJKA
14.00 JÓSKOWSKI – CZARNI
14.30 WWS – BALMET
15.00 KOMBAT. – EDEN
15.30 BETON – CASTORAMA
16.00 TORBUS – TARTAK
16.30 RONAL – GUMA

14.11. SOBOTA 2 KOLEJKA
16.30 KOMBATANTÓW-BETON
17.30 CZARNI – WWS
18.00 CASTORAMA – TORBUS
18.30 BALMET – EDEN
19.00 RONAL – JÓSKOWSKI
19.30 TARTAK – GUMA

21.11 SOBOTA 3 KOLEJKA
14.00 EDEN – CZARNI
14.30 TORBUS- KOMBATANTÓW
15.00 WWS- RONAL
15.30 BETON – BALMET
16.00 TARTAK – CASTORAMA
16.30 JÓSKOWSKI – GUMA

22.11.NIEDZIELA 4 KOLEJKA
15.00 TARTAK – KOMBAT.
15.30 BALMET – TORBUS
16.00 CZARNI – BETON
16.30 RONAL – EDEN
17.00 JÓSKOWSKI – WWS
17.30 CASTORAMA- GUMA

28.11.SOBOTA 5 KOLEJKA
16.30 JÓSKOWSKI - EDEN
17.30 CASTORAMA- KOMBAT.
18.00 TORBUS – CZARNI
18.30 RONAL – BETON
19.00 TARTAK - BALMET
19.30 WWS – GUMA

29.11.NIEDZIELA 6 KOLEJKA
12.00 CZARNI – TARTAK
12.30 WWS – EDEN
13.00 JÓSKOWSKI- BETON
13.30 RONAL - TORBUS
14.00 BALMET – CASTORAMA
14.30 KOMBAT.- GUMA

05.12- SOBOTA 7 KOLEJKA
16.30 BETON – WWS
17.30 CASTORAMA- CZARNI
18.00 TORBUS – JÓSKOWSKI
18.30 TARTAK – RONAL
19.00 BALMET – KOMBAT.
19.30 EDEN – GUMA

12.12 SOBOTA 8 KOLEJKA
14.00 CZARNI – KOMBAT.
14.30 JÓSKOWSKI – TARTAK
15.00 TORBUS – WWS
15.30 EDEN – BETON
16.00 RONAL – CASTORAMA
16.30 BALMET – GUMA

13.12.NIEDZIELA 9 KOLEJKA
12.00 EDEN – TORBUS
12.30 WWS – TARTAK
13.00 RONAL – KOMBAT.
13.30 CASTORAMA- JÓSKOWSKI
14.00 BALMET – CZARNI
14.30 BETON – GUMA

19.12.SOBOTA 10 KOLEJKA
16.30 JÓSKOWSKI – KOMBAT.
17.30 WWS – CASTORAMA
18.00 EDEN – TARTAK
18.30 RONAL – BALMET
19.00 TORBUS – BETON
19.30 CZARNI – GUMA

02.01.SOBOTA 11 KOLEJKA
14.00 TARTAK- BETON
14.30 EDEN – CASTORAMA
15.00 KOMBAT – WWS
15.30 BALMET – JÓSKOWSKI
16.00 CZARNI – RONAL
16.30 TORBUS- GUMA

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group