Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 4177
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pozytywny projekt WOK–u

Czwartek, 18 czerwca 2020, 8:23
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 8:14
Autor: JAZ
Wałbrzych: Pozytywny projekt WOK–u
Fot. JAZ
Wałbrzyski Ośrodek Kultury nie próżnuje. Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic będą mogli wziąć udział w bardzo ciekawym projekcie „Wibracje”, który już samą nazwą będzie niósł pozytywną energię.

„Wibracje” będą cyklem przedsięwzięć skierowanych bezpośrednio do osób niepełnosprawnych i ze szczególnymi potrzebami. Dzięki nowatorskiemu podejściu uczestnicy poczują się szczęśliwsi, zrelaksowani. Z założenia mamy też uśmiechać się dłużej. Brzmi tajemniczo? Tylko pozornie. W trakcie realizacji programu będzie można wziąć udział w warsztatach malarstwa intuicyjnego. To pozwoli próbować swoich sił na różnych powierzchniach. „Wibracje” to też medytacyjne spacery czy relaksacyjne koncerty. Organizatorzy zapowiadają, że przy ich okazji będą stawiać na intuicję, naturę i wysokie częstotliwości. Kreatywne spędzanie czasu ma być odskocznią od problemów codziennego życia.

Projekt staruje 11 lipca i jest całkowicie bezpłatny. Został zrealizowany z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego koszt oscyluje wokół 31 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group