Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 4974
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Praca dla zaopatrzeniowca

Czwartek, 15 lipca 2021, 10:39
Aktualizacja: 11:41
Autor: red
Fot. red
Informacja o możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowisku ZAOPATRZENIOWIEC/DOZORCA bazy materiałowo– sprzętowej w Walimiu.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu zatrudni pracownika na stanowisku zaopatrzeniowiec - dozorca.

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:
• codzienna odprawa – przydział zadań dla brygady – pracowników pracujących przy letnim i zimowym utrzymaniem dróg powiatowych zgodnie z wytycznymi Starosty Wałbrzyskiego,
• wydawanie poleceń i egzekwowanie ich realizacji przez pracowników brygady,
• kontrola stanu technicznego bazy materiałowo- sprzętowej w Walimiu,
• kontrola stanu zabezpieczeń bazy materiałowo- sprzętowej,
• kontrola zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi materiałów składowanych na terenie bazy do letniego i zimowego utrzymania dróg powiatowych,
• kontrola dbałości przez pracowników o sprzęt, materiały i surowce,
• koordynacji zakupu narzędzi, sprzętów, surowców, ich przydział pracownikom,
• zabezpieczenie całościowego przygotowania technicznego przed wyjazdem pracowników brygady
z bazy na teren dróg powiatowych,
• kontrola realizacji zadań przez pracowników brygady

Wymagania:
• uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. B
• wykształcenie: zasadnicze/średnie

Oczekujemy:
• zaangażowania,
• odpowiedzialności,
• dyspozycyjności.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin ,
• atrakcyjne wynagrodzenie , dodatkowe wynagrodzenie roczne,
• możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, nisko oprocentowane pożyczki mieszkaniowe)

Informacje pod numerem telefonu: 74 84 60 621; osobiście w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu Aleja Wyzwolenia 24 I p. pok. 113.

Oferty należy składać do 26 lipca 2021 roku do godz. 15.30.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w pok. 113 lub na adres mailowy m.kruchlak@powiatwalbrzyski.l

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
5
63%
Przeraża

Czytaj również