Środa, 17 czerwca
12°C Jelenia Góra
reklamy

Prace na stadionie trwają

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wraz z poprawą aury ponownie ruszyły zaawansowane prace ziemne przy budowie Stadionu na Nowym Mieście.

Według aktualnych planów, termin oddania obiektu do użytku przypada na koniec 2025 roku. Przypominamy, że jest to aktualnie największy plac budowy w mieście i jeden z niewielu tego typu w Polsce. Prace trwają w miejscu dawnego obiektu z dużymi, ziemnymi trybunami, które trzeba odpowiednio zabezpieczyć, co dodatkowo utrudnia działanie. Docelowo powstanie stadion z bieżnią lekkoatletyczną oraz trybunami na ponad 3000 miejsc.

Źródło: InVałbrzych

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka