Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3824
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Pracodawca się ucieszy

Czwartek, 17 listopada 2022, 6:39
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Pracodawca się ucieszy
Fot. KMP Wałbrzych
To miała być kontrola samochodu osobowego w związku z przekroczeniem prędkości przez kierującego. Funkcjonariusze ruchu drogowego szybko ustalili, że to spotkanie na drodze dla 56–latka nie zakończy się jedynie na mandacie karnym. Okazało się mężczyzna nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania pojazdami i był poszukiwany przez policjantów z Płońska, gdyż na terenie tego powiatu przywłaszczył sobie niedawno firmowy samochód osobowy.

W niedzielne przedpołudnie policjanci wałbrzyskiej „drogówki” prowadzili ręczny pomiar prędkości na ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Koło godziny 11:00 na tzw. radar wpadł w ręce funkcjonariuszy 56-letni mieszkaniec tej miejscowości. Szybko okazało się, że popełnione wykroczne w ruchu drogowym to nie jedyny problem jedlinianina.

Mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy, więc funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która trafi teraz do sądu, a ten obligatoryjnie orzeknie zakaz prowadzenia pojazdów w stosunku do 56-latka. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego poruszał się pojazdem, którego wcześniej nie oddał pracodawcy. Zgłoszenie o przywłaszczeniu wpłynęło niedawno do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku w województwie mazowieckim.

Policjanci zabezpieczyli więc pojazd na parkingu strzeżonym do dalszych czynności procesowych, a 56-latek ostatecznie usłyszał zarzut przywłaszczenia powierzonego mu wcześniej mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
2
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group