Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4365
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Pracownicy PUP–u mieli swoje święto [ FOTO]

Poniedziałek, 28 stycznia 2019, 7:29
Aktualizacja: 15:22
Autor: red
powiat wałbrzyski: Pracownicy PUP–u mieli swoje święto [ FOTO]
Fot. użyczone
25 stycznia Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego: Krzysztof Kwiatkowski, Iwona Frankowska, Mirosław Potapowicz, Piotr Pol oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Sylwestra Wawrzyniak i Wiceprzewodniczący Stanisław Skrzyniarz spotkali się z dyrekcją i pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Starosta Wałbrzyski, złożył na ręce Dyrektor PUP w Wałbrzychu Marzeny Radochońskiej, podziękowania dla wszystkich pracowników w formie listu gratulacyjnego.
- Pragnę wyrazić słowa uznania za dobrą współpracę z instytucjami działającymi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, tworzenia nowych miejsc pracy i zmniejszania poziomu bezrobocia na naszym rynku pracy. Każdego dnia z zaangażowaniem wspieracie osoby, które napotykają trudności na rynku pracy. To między innymi takim działaniom, możemy zaobserwować spadek bezrobocia w naszym regionie - powiedział starosta Krzysztof Kwiatkowski.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia jest świętem obchodzonym 27 stycznia, które upamiętnia 100-lecie podpisania Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami, w dniu 27 stycznia 1919 roku, przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

3
21%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
21%
Smuci
6
43%
Złości
2
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group