Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6037
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Prezent z Friedlandu

Niedziela, 11 września 2016, 6:52
Autor: red
REGION, Mieroszów: Prezent z Friedlandu
Fot. UM Mieroszów
30 sierpnia delegacja frydlandzkiego miasta partnerskiego odwiedziła Gminę Mieroszów i przekazała prezent dla Hostelu „Mieroszów”. Była to także krótka robocza wizyta.

– Chciałbym, aby idea współpracy pomiędzy miastami Frydlandzkimi wciąż trwała, wzmacniała się i udowadniała, że wspólna Europa może pomagać sobie, żyć w przyjaźni i pokoju – powiedział burmistrz Friedlandu (Niederlausitz) Thomas Hähle przekazując w darze sto pięćdziesiąt kompletów pościeli dla Hostelu „Mieroszów”.

– Jestem bardzo wdzięczny Panu burmistrzowi Hähle oraz dyrekcji Hotelu A-Rosa Scharmützelsee za prezent, za pamięć o naszej przyjaźni, dziękuję też za zapewnienie o dalszej współpracy i pomocy w wielu dziedzinach. Z chęcią i wdzięcznością skorzystamy z waszego doświadczania w rozwoju turystyki, zarządzaniu i planowaniu. Idea współpracy między miastami frydlandzkimi nabiera nowej jakości i nowego wymiaru. Wkrótce zobaczymy się ponownie w Mieroszowie, bo w roku 2017 to nasza gmina będzie organizatorem XXII Spotkania Miast Frydlandzkich – powiedział burmistrz Raczyński przekazując panu Hähle pamiątkowy ryngraf z herbem gminy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group