Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 2446
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prezentujemy efekty pracy studentek Kosmetologii wałbrzyskiej PWSZ

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 6 lutego 2019, 13:58
Aktualizacja: 15:09
Autor: red
Fot. PWSZ Wałbrzych
Zimowa sesja egzaminacyjna na Uczelni to czas wielu egzaminów, zarówno tych teoretycznych, jak i praktycznych. Studentki 3 roku Kosmetologii jako zaliczenie przedmiotu „Makijaż artystyczny” miały do zaprezentowania swoje możliwości w aspekcie praktycznym.

Trwa zimowa sesja egzaminacyjna. Jedni studenci siedzą nad książkami, kodeksami, inni nad deskami kreślarskimi, a tymczasem studentki kosmetologii walczyły o zaliczenie przedmiotu makijaż artystyczny z pędzlem w dłoni.

Studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa mają za zadanie przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie kosmetologii, posiadających interdyscyplinarną wiedzę z podstaw nauk biologiczno-medycznych, farmaceutycznych oraz umiejętności praktyczne, w tym przede wszystkim manualne, które przydają się do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Jedną z umiejętności wizażowego świata jest „Face Chart”, czyli szkic makijażu. Zawodowi wizażyści bardzo często z niego korzystają, zwłaszcza przed ważnymi sesjami oraz pokazami mody. Studentki kosmetologii po stworzeniu szkicu, przenosiły swoje dzieła na modelki, które w całościowych kreacjach wyglądały niezwykle zjawiskowo. Efekty pracy studentek były niesamowite.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Moherowy Pisior 7-02-2019 10:00
Jestem zainteresowany podjęciem studiów na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Chciałbym podjąć studia na kierunku Zarządzanie Uprawą na Ogródkach Działkowych. Pożądana specjalizacja: uprawa rzeżuchy. Ile kosztuje semestr?
~bolo 9-02-2019 14:43
wyższa szkoła? czy praktyczna nauka zawodu? ciemność widzę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group