Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4104
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Prezes w Zarządzie DOT

Środa, 30 września 2020, 10:20
Aktualizacja: Piątek, 2 października 2020, 8:33
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Prezes w Zarządzie DOT
Fot. Zamek Książ
Prezes Zamku Książ w Wałbrzychu Anna Żabska podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia sprawozdawczo–wyborczego członków Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej została wybrana do Zarządu stowarzyszenia.

Wałbrzyszanka pełni już społecznie funkcję prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Nowy zarząd Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej został wyłoniony we wrześniu. Anna Żabska, która została prezesem Zamku Książ w Wałbrzychu w 2017 roku, weszła do liczącego trzynaście osób zarządu DOT, którego kadencja potrwa 4 lata, a członkowie pełnią swe funkcje społecznie.
- Dziękuję za udzielone mi przez głosujących zaufanie. Wierzę, że moja obecność w zarządzie DOT-u sprawi, że głos branży turystycznej z południowej części województwa dolnośląskiego będzie bardziej słyszalny. Region Sudetów to przecież jedna z najpiękniejszych krain w Polsce – mówi Anna Żabska.

Głównym statutowym celem DOT jest wspieranie rozwoju turystyki i szeroko pojęta promocja Dolnego Śląska w kraju i za granicą, jako regionu atrakcyjnego turystycznie, posiadającego doskonałe położenie na pograniczu z Niemcami i Czechami również, jako regionu charakteryzującego się zróżnicowanym krajobrazem przyrodniczym oraz bogactwem wspaniałych pomników historii i kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

39
64%
Cieszy
6
10%
Hahaha
2
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
5%
Złości
11
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group