Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3015
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezydent przyznał stypednia uczniom

Poniedziałek, 21 listopada 2016, 12:54
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Prezydent przyznał stypednia uczniom
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej wydal zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów Prezydenta Miasta Wałbrzycha dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Stypendium I stopnia za wyniki w nauce, w wysokości 900 zł jednorazowo otrzymają:

- ALICJA SMOLICKA - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Nr 9
- OLGA PYKA - Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 12 w Zespole Szkół Nr 1
- BARBARA MIZIOŁEK - Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 12 w Zespole Szkół Nr 1
- OLIWIA ANDRASZ - Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Zespole Szkół Nr 2
- GRZEGORZ TRAJNOWICZ - Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Zespole Szkół Nr 2

Stypendium II stopnia za wyniki w nauce w wysokości 300 zł miesięcznie, płatne w miesiącach: wrzesień, październik, listopad i grudzień 2016 roku otrzymali:

- ARTUR KASPRZYK - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Nr 3
- AGATA DARAŻ - Publiczne Gimnazjum nr 6
- JULIA ŚWIGOST - Publiczne Gimnazjum nr 7
- SZYMON MIELCZAREK - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Nr 9

Stypendium za wyniki w nauce w wysokości 300 zł miesięcznie, płatne przez cztery miesiące: wrzesień, październik, listopad i grudzień 2016 r.oku otrzymali:

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1:

1. KINGA SZTONYK
2. IZABELA WALENDZIK
3. JOANNA PAPAMICHALIS
4. ERYK TRZECIAKIEWICZ
5. LAURA HALWEG
6.RAFAŁ MŁODZIENIAK

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2:

7. AGNIESZKA ZIĘBA
8. ALICJA URBAŃSKA
9. KACPER LUDWIG
10. BARTŁOMIEJ KRUPOWICZ
11. MATEUSZ KICZAK
12. ALEKSANDRA PARLICKA
13. PATRYCJA BATKOWSKA
14. WERONIKA NASTAWSKA
15.ANNA GANCARZ
16. DANIEL KOSZYK
17. MAGDALENA ZDEBSKA
18. MAGDALENA CHRZĄSZCZ
19. ALEKSANDRA KUSTRA
20. PAWEŁ GRAD
21. MARTYNA FORYŚ
22. DARIA CABAŁA
23. ADAM MIKOŚ
24. MACIEJ ZIÓŁKOWSKI

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3:

25. MACIEJ RYMARZ
26. ALEKSANDRA WAWRZYNIAK
27.ANNA BALCERZAK

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5:

28. PATRYK ERYK URBAŃCZYK
29. JACEK SKWAREK
30. MACIEJ ZBIGNIEW SITKO
31. PAWEŁ TROSZCZYŃSKI
32.STANISŁAW KRUPA

ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 7:

33. MONIKA KUCHARSKA
34.MACIEJ NIEĆ

ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH "ENERGETYK":

35. KATARZYNA GOTÓWKO
36.JOANNA KARBOWNICZEK

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH SPECJALNYCH:

37.BARTŁOMIEJ ANDRZEJ PŁOCH

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group