Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 3290
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezydent rozmawia z mieszkańcami

Czwartek, 2 września 2021, 12:25
Autor: JAZ
Wałbrzych: Prezydent rozmawia z mieszkańcami
Fot. JAZ
Spotkania prezydenta z mieszkańcami miasta były swego czasu bardzo częstym środkiem komunikacji z wałbrzyszanami, którzy zawsze mogli się podczas takich spotkań dowiedzieć, co nowego czeka ich samych lub co zmieni się w ich najbliższym otoczeniu. Były to też momenty, w których każdy mógł zadać prezydentowi pytanie na temat najbardziej palących problemów.

Takich spotkań w okresie pandemii było jednak mało. W pewnym momencie zostały całkowicie zaniechane. Teraz jednak prezydent powoli wraca do tego modelu prowadzenia dialogu, który był wcześniej przez wielu chwalony. Tym razem w dzielnicy Piaskowa Góra rozmawiano o wielu sprawach. Prezydent mówił o trudnościach związanych z budową obwodnicy. Obiecywał mieszkańcom Piaskowej Góry połączenie drogi z dzielnicą. Droga ma być wybudowana ze środków miasta i ma być całkowicie nową inicjatywą, nową ulicą. Sama obwodnica ma być obsadzona bluszczem. Wszystko po to, żeby zasłonić ekrany otaczające Europejkę.

Dla prezydenta Wałbrzycha ważne też były remonty ulic. Tu Roman Szełemej cieszył się z zakończenia prac przy ulicy Dunikowskiego. Stworzono nowe miejsca dla rekreacji. Unowocześniony został między innymi plac zabaw przy ogródku jordanowskim obok wspomnianej wcześniej drogi. Miasto szykuje się również do przejęcia obsługi wywozu odpadów od firmy Alba. Ma to pozwolić na utrzymanie obecnych cen. Oczywiście nie zabrakło również polemiki na temat szczepień i zagrożeń związanych z IV falą koronawirusa.

Twoja reakcja na artykuł?

10
32%
Cieszy
4
13%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
10
32%
Złości
5
16%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group