Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4846
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Problem śmieci powraca

Sobota, 29 października 2022, 8:38
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
Wałbrzych: Problem śmieci powraca
Fot. nadesłane przez czytelnika
Kilka miesięcy temu pisaliśmy o śmieciach, odpadach wielkogabarytowych zalegających przy boksach śmietnikowych przy ulicy Makuszyńskiego 1–9 w dzielnicy Piaskowa Góra. Teraz problem powrócił.

Na ulicy Makuszyńskiego 1-9 w sierpniu mieszkańcy zwrócili nam uwagę na zalegające sterty odpadów wielkogabarytowych. Później sytuacja na krótki czas się poprawiła, ale teraz wszystko wraca do złej normy. Znów wokół boksu zalegają stare wersalki, meble, elementy drewniana i plastikowe, kawałki pralki. Z relacji naszych czytelników wynika, że tych odpadów stopniowo przybywa i zapewne za chwilę znów pojawi się problem ze szczurami, które znajdą sobie tam dobre miejsce do kryjówki.

Twoja reakcja na artykuł?

4
7%
Cieszy
9
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
5%
Smuci
23
40%
Złości
18
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group