Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Projekt dla mieszkanek Walimia

Środa, 17 października 2012, 11:29
Aktualizacja: 11:31
Autor: opr. PAW
REGION, Walim: Projekt dla mieszkanek Walimia
Fot. red
Fundacja Wałbrzych 2000 zaprasza mieszkanki gminy Walim do udziału w projekcie „Artystyczne pasje mieszkanek Walimia”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Partnerem projektu jest Gmina Walim.

W ramach projektu panie mieszkające, pracujące i niepracujące lub uczące się w gminie Walim będą mogły skorzystać z dwóch pakietów kursów (do wyboru): kurs wizażu ze stylizacją paznokci i kurs komputerowy lub warsztaty wyrabiania biżuterii i modnych dodatków wraz z kursem komputerowym. Zajęcia, które odbywać się będą w listopadzie i grudniu w siedzibie Fundacji Wałbrzych 2000, są bezpłatne. Fundacja zapewnia również bezpłatny transport na i po zajęciach, obiady i przerwy na kawę.
- Najbardziej zależy nam na paniach – mówi Magda Zywar, kierowniczka projektu. - Zależy nam na tych, które z różnych względów nie pracują, cały swój czas poświęcając rodzinie. Chcemy je wyciągnąć z domów i dać im możliwość nauczenia się czegoś nowego, odkrycia ich talentów, a równocześnie stworzyć im szanse dla dalszej edukacji i zarabiania własnych pieniędzy.

Do udziału w projekcie może zgłosić się każda kobieta mieszkająca, pracująca i niepracująca lub ucząca się w gminie Walim, w wieku od 15 lat w górę. Aby zgłosić się do projektu wystarczy wypełnić ankietę, którą można pobrać ze strony internetowej projektu http://www.artystycznepasje.walbrzych2000.pl, w PUP i OPS w Walimiu lub w siedzibie Fundacji Wałbrzych 2000 (ul. Wrocławska 53, 58-309 Wałbrzych). Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują na stronie internetowej projektu, można je również uzyskać pod nr telefonu 74/843 45 32 lub pocztą elektroniczną: biuro@walbrzych2000.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group