Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5771
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Promocja dla wracających

Sobota, 23 września 2023, 11:02
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Promocja dla wracających
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
– Ile lat nie byli już Państwo w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu? Instytucja przygotowała wyjątkową promocję – ile lat nieobecności, tyle procent zniżki na bilety. Zachęcam do skorzystania ponieważ zbiory naszego muzeum to absolutne unikaty! – informuje wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska.

A Ty? Ile lat nie byłeś w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu? Promocja dla wracających! Ile lat nieobecności, tyle procent zniżki przy zakupie biletu wstępu. Przyjdź i nie bój się. Wyjaw nam, ile lat Cię u nas nie było, a my damy Ci tyle samo procent zniżki na zakup biletu wstępu. Mieszkańcy Wałbrzycha i Aglomeracji Wałbrzyskiej - już czas najwyższy obrać kierunek Muzeum! Czas trwania Akcji - od 19 września do 31 października br. Akcja pod patronatem pani wiceprezydent Wałbrzycha Sylwii Bielawskiej.

ZASADY I WARUNKI AKCJI PROMOCYJNEJ „PROMOCJA DLA WRACAJACYCH”

1. Akcja promocyjna „Promocja dla wracających” – zwana dalej „Akcją” – trwa w okresie od 19.09.2023 r. do 31.10.2023 r. z wyłączeniem następujących dni: 25.09.2023, 2.10.2023, 9.10.2023, 16.10.202323.10.2023 i 30.10.2023.

2. Akcja umożliwia skorzystanie z usługi zwiedzania z audioprzewodnikiem Muzeum Porcelany w Wałbrzychu (z siedzibą w 58-300 Wałbrzych, ul. 1 Maja 9), zwanego dalej „Muzeum”, w obniżonej cenie.

3. Obniżka ceny na usługę wymienioną w pkt. 2 naliczana jest na podstawie zadeklarowanej przez uczestnika Akcji liczby lat, jakie minęły od jego ostatniej wizyty w Muzeum, według zasady: każdy rok = 1% obniżki, w zaokrągleniu do 10% w górę, z zastrzeżeniem, że:
a) maksymalna obniżka dla jednego uczestnika Akcji nie może przekraczać 50%,
b) zadeklarowana przez Uczestnika liczba lat nie może przekraczać jego wieku.

4. Prawo do udziału w Akcji mają osoby legitymujące się ważnym dowodem osobistym wydanym przez organy samorządowe gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej, tj: Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Czarny Bór, Dobromierz, Głuszyca, Jaworzyna Śląska, Jedlina-Zdrój, Kamienna Góra (miasto i gmina wiejska), Lubawka, Marcinowice, Mieroszów, Nowa Ruda (miasto i gmina wiejska), Stare Bogaczowice, Świebodzice, Strzegom, Szczawno-Zdrój, Świdnica (miasto i gmina wiejska), Walim, Żarów.

5. Regularna i najniższa w ciągu 30 dni od daty rozpoczęcia Akcji cena usług objętych Akcją wynosi 25 zł (słownie: dwadzieścia pięć zł) i 18 zł (słownie: osiemnaście złotych) z zastrzeżeniem, że w Muzeum obowiązują wynikające z odrębnych przepisów zniżki na korzystanie z tych usług dla wybranych grup odbiorców. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie internetowej (www.muzeum.walbrzych.pl) oraz w siedzibie Muzeum.

6. Pracownicy Muzeum są upoważnieni do weryfikacji prawa do udziału w Akcji poprzez żądanie okazania dowodu osobistego.

7. Osoby biorące udział w Akcji zobowiązane są do przestrzegania regulaminu zwiedzania obowiązującego w Muzeum, w szczególności w zakresie godzin otwarcia, liczebności grup i zasad wejścia do obiektu.

8. Muzeum zastrzega sobie w uzasadnionych przypadkach, w szczególności z przyczyn losowych, technicznych, organizacyjnych lub na skutek działania siły wyższej prawo do wcześniejszego zakończenia lub czasowego zawieszenia Akcji, a także ograniczenia zakresu usługi objętej Akcją. Informacja o tym będzie podana do wiadomości w siedzibie Muzeum w sposób umożliwiający zapoznanie się z nią przed udziałem w Akcji. Pokaż mniej

Twoja reakcja na artykuł?

9
27%
Cieszy
13
39%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
6%
Złości
7
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group