Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5491
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: Prosto w słup

Sobota, 21 stycznia 2023, 8:01
Aktualizacja: 10:13
Autor: red
REGION, Sokołowsko: Prosto w słup
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci kolejny raz apelują do wszystkich kierujących o zachowanie zasad bezpieczeństwa na drogach. Przy niesprzyjającej zimowej aurze bardzo ważne jest aby nie przekraczać dozwolonej przepisami prędkości oraz dostosować ją do warunków panujących na jezdni. Tego właśnie w dzisiaj w nocy nie zrobił 22–latek, który jadąc główna drogą Sokołowska uderzył kierowanym przez siebie samochodem w słup energetyczny.

Pomimo cyklicznie prowadzonych działań profilaktycznych, informacyjnych i prewencyjno-kontrolnych oraz ciągłych apeli policjantów, w piątkową noc na ul. Głównej w Sokołowsku doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze 22-letni mieszkaniec tej miejscowości zjechał swoim samochodem osobowym z jezdni na pobocze, by ostatecznie uderzyć pojazdem w latarnię uliczną, a następnie porzucił pojazd.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci Posterunku Policji w Mieroszowie ustalili, kto kierował i udali się do miejsca zamieszkania sprawcy. Był trzeźwy i na szczęście nic mu się nie stało. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu za uszkodzenia samochodu, a także sporządzili przeciwko młodemu kierowcy, który prawo jazdy ma od dwóch lat, dokumentację celem wystosowania wniosku do sądu o ukaranie. Ten zadecyduje o karze dla mieszkańca gminy Mieroszów.

Twoja reakcja na artykuł?

3
17%
Cieszy
3
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
17%
Smuci
2
11%
Złości
7
39%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group