Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3664
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Protestowali przeciwko szczepieniom

Wtorek, 23 lutego 2021, 7:28
Aktualizacja: 9:32
Autor: JAZ
Wałbrzych: Protestowali przeciwko szczepieniom
Fot. JAZ
Pod Starą Kopalnią w Wałbrzychu odbył się protest przeciwko szczepieniom, które według organizatorów protestu, są narzucane społeczeństwu, a preparaty używane do szczepień zostały warunkowo dopuszczone w warunkach kryzysu epidemicznego.

Nazywający siebie "Strażnikami Wolności" mieszkańcy Dolnego Śląska przemierzają nasz region w celu informowania społeczeństwa o problemie związanym ze szczepieniem. Problemie, który wynika z faktu, że jesteśmy przez media, Rząd oraz Światową Organizację Zdrowia bombardowani fałszywymi informacjami.
- Wmawia się nam, że maseczki nas chronią przed wirusem, a przecież nawet sam były minister zdrowia Szumowski do mediów mówił, że maseczki w niczym nam nie pomogą - twierdzą organizatorzy spotkania.

Według "Strażników Wolności" dużym problemem obecnych czasów jest kneblowanie ludziom ust. Symboliczne zniewolenie, które ma na celu wymuszenie na społeczeństwie odpowiedniego zachowania oraz późniejsze manipulacje podczas rzekomego szczepienia, dają władzom, które czerpią na tym procederze spore zyski, duże pole manewru. Protestujący bardzo sprzeciwiają się obecnym formom szczepienia. Według nich, opracowana na tym etapie badań szczepionka to czysty eksperyment na ludziach. Brak odpowiednich badań klinicznych sprawia, że preparaty są warunkowo dopuszczone przez lekarzy. Nie znamy więc dokładnie skutków ich działania oraz skutków ubocznych, które pojawiają się przecież u zaszczepionych pacjentów. Zwrócono się również do przedstawicieli mediów, by rzetelnie informować mieszkańców poszczególnych miejscowości o tym, na jakich zasadach odbywają się obecne procedury związane ze szczepieniem ludności. Chodziło tu o fakt dania możliwości wolnego wyboru oraz świadomości konsekwencji ,jakie niesie za sobą szczepienie na obecnym etapie badań nad używanymi preparatami.

Twoja reakcja na artykuł?

37
45%
Cieszy
11
13%
Hahaha
2
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
3
4%
Złości
28
34%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group