Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2717
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed nami płytowy debiut roku

Czwartek, 23 marca 2017, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: Przed nami płytowy debiut roku
Fot. organizatorzy
W najbliszą sobotę 25 marca o godz. 19:00 zzapraszamy do klubu A'Propos na PŁYTOWY DEBIUT ROKU – KONCERT FINAŁOWY.

Laureaci Debiutów 2016: PATRYCJA KAMOLA PROJECT, GREY FRUIT, DOBRA DOBRA. Gość wieczoru: THE LESS.

Imprezę prowadzi DARIUSZ SOSIÑSKI, fan Jarocina, oldskulowy zapowiadacz, aktor teatru w Kaliszu.

Podczas imprezy do nabycia płyty laureatów. Organizator: Dolnośląski Portal Kulturalny brzmienieM.pl (brzmieniemiasta.pl)

Patronat honorowy Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy wydarzenia: A'Propos, Pañstwowa Wyzsza Szkoła Zawodowa w Legnicy, Gazeta Piastowska, Tygodnik DB2010, Polisz Czart, PePeTV, Biznes Music, Fundacja Centrala, dtv24.tv, Gazeta Osiedle.

Konkurs „Płytowy debiut 2016 roku” to artystyczna inicjatywa Dolnośląskiego Portalu Kulturalnego „Brzmienie M”, we współpracy z wieloma niezależnymi wydawnictwami i instytucjami muzycznymi, mająca na celu wyróżnienie artystów, zespołów i pojedynczych wykonawców reprezentujących różne style muzyczne, za ich twórczość, promocję artystyczną oraz sprzedaż ich debiutanckich płyt w 2016 roku. Od 1 stycznia do 20 marca 2017 roku, organizatorzy konkursu zapraszają do jego udziału najlepsze zespoły debiutujące płytowo na niezależnej scenie dolnośląskiej, opolskiej i lubuskiej w 2016 roku. Nagrody przyznawane będą dla zespołów i wykonawców zróżnicowanych muzycznie (blues, rap, hip-hop, pop, rock i inne). Koncert finałowy laureatów odbędzie się 25 marca w Klubie Apropos w Wałbrzychu.

W uroczystej Gali Finałowej na scenie klubowej wystąpi trzech wybranych i wyróżnionych przez Jury Konkursowe laureatów, reprezentujących swoje style muzyczne. Zwycięzcy konkursu „Płytowy Debiut 2016 roku”, otrzymają nagrodę finansową, dyplomy, wyróżnienia i złotą płytę. Nagrody przyznawane będą między innymi za promocję zespołu, sprzedaż swoich płyt w strefie niezależnej oraz ogólne walory muzyczne prezentowanej płyt.

Bilet: 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu gali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group