Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2124
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed nami Super Mecz futbolu amerykańskiego

Sobota, 20 maja 2017, 6:40
Aktualizacja: 9:30
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Przed nami Super Mecz futbolu amerykańskiego
Fot. Robert Bajek
Trzy tygodnie dzielą nas od wyjątkowego wydarzenia – już 10 czerwca odbędzie się Super Mecz futbolu amerykańskiego, podczas którego spotkają się drużyny miast partnerskich Wałbrzycha i Freiberga.

Podczas Super Meczu naprzeciw siebie staną zawodnicy Wałbrzych Miners i Freiberg Phantoms. O szczegółach tego niezwykłego spotkania mówił wczoraj Szef i Menedżer Wałbrzych Miners - Paweł Sołtysiak:

- Jest to kolejna odsłona ubiegłorocznej imprezy. Rok temu była wielka feta podczas Super Meczu. Sprzedaliśmy wtedy wszystkie dostępne bilety - było ich 1000. Teraz mamy kolejny Super Mecz o ciekawym tytule: "Bitwa miast partnerskich". W tym meczu zagramy z drużyną z Freiberga. Niemiecka drużyna Phantoms to silna drużyna. Na tę chwilę przewidujemy pulę 4000 biletów. Jesteśmy już blisko wyprzedania całej puli a tym samym wypełnimy stadion Aqua Zdroju po brzegi. Będzie to niesamowite przeżycie. Bardzo ciężko trenujemy, żeby się do tego przygotować. Nasz klub cały czas się rozwija, czego przykładem jest zakontraktowany trener z Ameryki, który wspomoże rozwój zawodników w Wałbrzychu. Mamy nadzieję, że 10 czerwca odniesiemy sukces, zwyciężymy z Phantoms i będzie to wielka feta sportowa w mieście.

O drużynie Miners Wałbrzych mówił też związany z nią Michał Borzemski:

- Wszystko się fajnie rozwija, w super tempie. W seniorach mamy około 60 zawodników. Cały czas przychodzą ludzie, którzy chcą dołączyć do zespołu. Mamy trenera ze Stanów Zjednoczonych, który pomoże nam się jeszcze bardziej rozwinąć. Jest siedmiu trenerów, od każdej pozycji, każdy w zespole jest indywidualnie traktowany. Jest progres i mam nadzieję, że 10 czerwca pokażemy, że jesteśmy lepsi i coraz to lepsi.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group